The Witcher-animatiefilm Sirens of the Deep vanaf 11 februari te zien
Nieuws

The Witcher-animatiefilm Sirens of the Deep vanaf 11 februari te zien

Met Doug Cockle als Geralt of Rivia

Sirens of the Deep, een animatiefilm gebaseerd op de The Witcher-franchise, is vanaf 11 februari te zien op Netflix.

Dat werd gisteren aangekondigd. In The Witcher: Sirens of the Deep onderzoekt Geralt een reeks aanvallen in een kuststadje, waardoor hij langzaam maar zeker verzeild raakt in een eeuwenoud conflict tussen mensen en zeemeermensen.

De film is gebaseerd op het korte verhaal A Little Sacrifice van Andrzej Sapkowski en wordt geregisseerd door Kang Hei Chul, die ook de vorige The Witcher-animatiefilm voor Netflix regisseerde, genaamd Nightmare of the Wolf.

Doug Cockle, de acteur die de stem van Geralt of Rivia in de The Witcher-games inspreekt, doet dat overigens ook voor deze animatiefilm. Bekijk hieronder een nieuwe trailer.

Het was al bekend dat CD Projekt Red aan een nieuwe The Witcher-trilogie werkt rondom een ander personage dan Geralt of Rivia, en tijdens The Game Awards afgelopen december werd het spel onthuld. De eerste trailer, die nog geen directe gameplay toont, is gemaakt op Unreal Engine 5 en draait op een "onaangekondigde Nvidia GeForce RTX-cpu". De trailer bevestigt dat Ciri de hoofdrol zal spelen.

CD Projekt Red benadrukt dat The Witcher 4 een singleplayer openwereld-rpg wordt en de start van een nieuwe saga is. Het bedrijf noemt het de meest ambitieuze openwereld-Witcher-game tot dusver. Verder liet de ontwikkelaar weten dat het problemen die de release van Cyberpunk 2077 plaagden wil vermijden met The Witcher 4. Ook is inmiddels bevestigd dat Geralt of Rivia - het hoofdpersonage van de vorige The Witcher-games - een rol zal hebben in de game en dat stemacteur Doug Cockle hem weer van stem zal voorzien.

Een releasedatum en platforms voor The Witcher 4 zijn niet aangekondigd, maar het is zo goed als zeker dat het spel naar pc, PlayStation en Xbox komt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Warner Bros. zou Hogwarts Legacy-uitbreiding geannuleerd hebben
Nieuws

Warner Bros. zou Hogwarts Legacy-uitbreiding geannuleerd hebben

Ook de geplande Director's Cut zou daarom niet doorgaan

Warner Bros. heeft volgens berichten een uitbreiding op en Director's Cut van Hogwarts Legacy geannuleerd.

Dat meldt Bloomberg. Warner Bros. zou deze projecten hebben geschrapt tijdens het herstructureren van zijn gamedivisie, en hier voor hebben gekozen omdat de hoeveelheid content die gemaakt werd niet substantieel genoeg zou zijn voor de prijs die men zou willen vragen.

Volgens de berichten zou de uitbreiding nieuwe verhaallijnen hebben bevat en gepland hebben gestaan voor een release later dit jaar. Avalanche, de ontwikkelaar van Hogwarts Legacy, zou samen hebben gewerkt met Suicide Squad-studio Rocksteady aan de nieuwe content.

Vorig jaar gingen er al geruchten dat er aan een Director's Cut (en dus eventuele nieuwe content) van Hogwarts Legacy werd gewerkt. Warner Bros. heeft vorig jaar in ieder geval bevestigd dat er aan een vervolg op de game wordt gewerkt.

Hogwarts Legacy kwam begin vorig jaar uit op PlayStation 5, Xbox Series en pc, en iets later ook op PlayStation 4 en Xbox One. De Switch-versie werd meermaals uitgesteld, maar kwam afgelopen najaar uiteindelijk ook uit. De game is meer dan 34 miljoen keer verkocht.

Denian Franken gaf een 8,5 aan de PS5-versie van de game: "Hogwarts Legacy had nog wat langer in ontwikkeling mogen blijven om diens technische imperfecties te voorkomen. Het doet gelukkig nauwelijks iets af aan deze verder magische ervaring. Hogwarts Legacy biedt dé beloofde Wizarding World-simulatie in een open spelwereld, met een stortvloed aan content waar Harry Potter-fans zich in vast kunnen bijten."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo spreekt van 'Switch 2-edities' van games
Nieuws

Nintendo spreekt van 'Switch 2-edities' van games

Komen er updates voor Switch 1-games uit, of bedoelt Nintendo iets anders?

Nintendo heeft melding gemaakt van "Switch 2-edities" van games. Fans hopen dan ook dat dit betekent dat sommige Switch-games een update krijgen wanneer ze op de Switch 2 afgespeeld worden.

Gisteren kondigde Nintendo een nieuw systeem voor digitale Switch-games aan, genaamd virtuele gamecards. In kleine letters bij de uitleg over deze virtuele gamecards was echter een opmerkelijke vermelding te vinden.

"Systemen die compatible zijn, moeten gelinkt worden aan een Nintendo Account om virtuele gamecards te gebruiken. Exclusieve Nintendo Switch 2-games en Nintendo Switch 2 Edition-games kunnen alleen ingeladen worden op een Nintendo Switch 2-systeem."

Opvallend hierbij is dat er onderscheid wordt gemaakt tussen reguliere Switch 2-games en 'Nintendo Switch 2 Edition-games'. Het is niet precies duidelijk wat met de laatstgenoemde categorie bedoeld wordt. Sommige fans lijken overtuigd dat dit betekent dat er updates voor Switch 1-games zullen verschijnen waardoor de games beter draaien op de Switch 2, terwijl anderen denken dat hier games die op beide systemen uitkomen - zoals mogelijk Metroid Prime 4 - bedoeld worden.

Hoe dan ook is het waarschijnlijk dat er op woensdag 2 april meer duidelijkheid wordt geboden. Dan zendt Nintendo om 15:00 uur Nederlandse tijd een speciale Direct-livestream uit met meer info over de Switch 2 en de games voor de console. Er gaan geruchten dat de reserveringen voor de Switch 2 meteen na die Direct beschikbaar komen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!