Plants vs. Zombies 3 nu speelbaar op iOS en Android
Gamer.nl
Nieuws

Plants vs. Zombies 3 nu speelbaar op iOS en Android

Game is free-to-play met microtransacties

Het langverwachte Plants vs. Zombies 3: Welcome to Zomburbia is nu speelbaar via iOS en Android.

Het gaat om een zogeheten 'soft launch' in Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Australië en de Filipijnen. Ergens later dit jaar moet het spel wereldwijd beschikbaar komen. Het spel is free-to-play en heeft microtransacties.

In 2019 werd het derde deel in de reeks al aangekondigd. De game moet de traditionele tower defense-gameplay van de voorgaande games in stand houden, al zouden er volgens ontwikkelaar PopCap ook nieuwe puzzel- en adventure-elementen in zitten.

Daarbij zou het spel meer de nadruk leggen op het verhaal, waarbij spelers naar verschillende buurten gaan om met nieuwe en bekende planten een zombie-invasie tegen te gaan.

Het vorige deel, Plants vs. Zombies 2: It's About Time, verscheen in 2013. In de tussentijd zijn er wel spin-offs in de vorm van de Garden Warfare-games uitgekomen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Elden Ring is wereldwijd dertig miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Elden Ring is wereldwijd dertig miljoen keer verkocht

Later dit jaar komt de game ook naar Nintendo Switch 2

Elden Ring is wereldwijd in totaal meer dan dertig miljoen keer over de toonbank gegaan.

Dat hebben uitgever Bandai Namco en ontwikkelaar Fromsoftware aangekondigd. Het gaat daarbij om alle digitaal verkochte exemplaren en fysieke exemplaren die aan winkels zijn geleverd. In juni vorig jaar werd nog aangekondigd dat de verkoopaantallen op 25 miljoen stonden. Dat betekent dat er sindsdien vijf miljoen verkochte exemplaren bij zijn gekomen.

Elden Ring kwam in februari 2022 uit op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc (via Steam). In 2024 verscheen daarnaast betaalde uitbreiding Shadow of the Erdtree. De game pakt het soulslike genre waar Fromsoftware bekend om staat en plaatst dit binnen een open spelwereld.

Overigens komt Elden Ring in de loop van dit jaar ook op Nintendo Switch 2 uit. Daarnaast staat op 30 mei Elden Ring Nightreign voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc op de planning. Het gaat om een co-op-spin-off die zich afspeelt in een andere versie van de spelwereld uit Elden Ring.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Nexon brengt nieuwe Starcraft-game uit
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Nexon brengt nieuwe Starcraft-game uit

Ook zou het bedrijf een Overwatch-game voor smartphones uitbrengen

Volgens geruchten werkt Blizzard samen met Nexon om een nieuwe Starcraft-game uit te brengen.

Dat meldt MTN (via VGC). Nexon zou door Blizzard uitgekozen zijn als uitgever van de nieuwe Starcraft-game. Nexon is een Zuid-Koreaanse uitgever die onder andere bekend is van The Finals, dat door dochteronderneming Embark Studios is ontwikkeld. Een andere bekende game van Nexon is MapleStory.

Het is niet voor het eerst dat er geruchten de kop op steken over een nieuwe Starcraft-game: vorig jaar werden er vacatures van Blizzard gespot waarin een openwereldshooter binnen de franchise werd genoemd. In zijn meest recente boek Jason Schreier maakte de gamejournalist ook melding van een Starcraft-shooter. Het is niet duidelijk of het om hetzelfde project gaat als de mobiele Starcraft-game.

Overigens zou Nexon ook een mobiele Overwatch-game van Blizzard mogen uitgeven, die intern Overwatch 3 wordt genoemd. Daar zijn geen verdere details over bekend.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!