Hyper Light Drifter-studio toont dit weekend mogelijk een nieuwe game
Nieuws

Hyper Light Drifter-studio toont dit weekend mogelijk een nieuwe game

Tijdens de Devolver Direct

Heart Machine, de ontwikkelstudio achter Hyper Light Drifter en Solar Ash, onthult aankomend weekend mogelijk een nieuwe game.

Op social media werd een teaser geplaatst voor een game en tegelijkertijd de Devolver Direct die aankomend weekend wordt gehouden. Het is al bekend dat Heart Machine aan Hyper Light Breaker werkt, een vervolg op Drifter die zich in drie dimensies afspeelt, maar de beelden lijken te suggereren dat het om een andere game gaat. Mogelijk werken er twee teams binnen Heart Machine aan twee verschillende games.

De Devolver Direct wordt in de nacht van vrijdag op zaterdag om 2:00 uur uitgezonden. De Summer Game Fest-liveshow is dan net afgelopen. Devolver maakt er jaarlijks een vrij surrealistische livestream van, al worden er ook elk jaar genoeg indiegames getoond.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gears of War- en Fallout-acteur Peter Jason overleden
Nieuws

Gears of War- en Fallout-acteur Peter Jason overleden

De acteur is tachtig jaar geworden

Peter Jason, een acteur die gamers vooral kennen voor zijn rollen in Gears of War 2, Gears of War 3 en Fallout 2, is op tachtigjarige leeftijd overleden.

Variety meldt dat Jason in zijn huis in West Hollywood is overleden aan de gevolgen van kanker.

Jason sprak de stem in van Drill Sergeant Arch Dornan in Fallout 2. In Gears of War 2 en 3 sprak hij de stem in van Dizzy 'Diz' Wallin. Hij is echter nog bekender van zijn rollen in series en films als Deadwood, They Live, Mad Men en 48 Hrs.

Via het officiële X-account van de Gears of War-franchise werd een ode aan wijlen acteur geplaatst.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Demo van Gothic Remake vanaf vandaag speelbaar
Nieuws

Demo van Gothic Remake vanaf vandaag speelbaar

Als onderdeel van Steam Next Festival

De Steam-demo van Gothic Remake komt in de loop van vandaag uit.

De demo is gedurende heel Steam Next Festival, dat vandaag begint en tot 3 maart loopt, beschikbaar via Steam. De demo wordt beschreven als een "unieke introductie aan de onvergeeflijke wereld van Gothic" en betreft een losstaand proloog. In de demo besturen spelers niet de held uit het hoofdspel, maar Nyras, een gevangene die probeert te overleven. De demo bevat ongeveer een uur aan gameplay en een unieke achievement om te ontgrendelen.

De Gothic-remake werd in 2019 op speciale wijze aangekondigd: er werd een speelbare teaser van de game uitgebracht. THQ Nordic liet toen al weten er een volledige game van te willen maken als genoeg mensen positief waren over de teaser. In 2020 werd aangekondigd dat de game in ontwikkeling is en op een nog onbekend moment naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc komt. Een releasedatum is nog altijd niet aangekondigd.

Het door Piranha Bytes ontwikkelde Gothic kwam in 2001 uit op pc. De game speelt zich af in Myrtana, waar men te kampen heeft met een invasie van Orcs. Criminelen worden de mijnen ingestuurd om een speciaal, extra sterk erts te vergaren waar wapens mee gemaakt kunnen worden. Spelers kruipen in de huid van zo'n gevangene, maar weten al snel te ontsnappen. Het spel staat vooral bekend om de enorme vrijheid die het spelers biedt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!