Dr Disrespect kan geen YouTube-inkomsten meer genereren na beschuldigingen
Gamer.nl
Nieuws

Dr Disrespect kan geen YouTube-inkomsten meer genereren na beschuldigingen

Ook kanalen die hij in de toekomst aanmaakt kunnen niets meer opleveren

Streamer Guy 'Dr Disrespect' Beahm kan geen geld meer aan YouTube verdienen nu het is bevestigd dat hij ongepaste berichten naar een minderjarige heeft verstuurd.

Dat meldt een woordvoerder van YouTube aan Kotaku. Zijn kanaal maakt geen deel meer uit van het YouTube Partner Program en hij kan geen geld meer genereren met zijn YouTube-video's. Dit omdat de streamer "het Cretor Responsibility-beleid" heeft geschonden. Volgens de woordvoerder is het voor Beahm ook niet meer mogelijk om nu of in de toekomst met andere YouTube-kanalen inkomsten te genereren.

Beahm was een van de meest populaire streamers op Twitch, voordat hij in juni 2020 verbannen werd van het platform. Ook werd zijn exclusieve deal met Twitch verbroken. De reden daarvoor werd toen niet naar buiten gebracht. Afgelopen vrijdag beschuldigde een voormalige Twitch-werknemer hem echter van het versturen van seksueel getinte privéberichten naar een minderjarige. Ook zou Beahm hebben geprobeerd met deze persoon af te spreken op TwitchCon.

Midnight Society, de studio die Beahm in 2021 oprichtte en waar hij de pvp-shooter Deadrop mee ontwikkelde, bracht daarna een statement naar buiten waarin duidelijk werd gemaakt dat alle connecties met de streamer verbroken werden. Beahm zelf ontkende de aantijgingen, maar bracht een paar dagen geleden toch een statement naar buiten waarin hij toegaf in 2017 privéberichten "naar een individuele minderjarige" te hebben verstuurd. De berichten zouden "teveel richting ongepast leunen".

In een artikel op Rolling Stone wordt daarbij geclaimd dat Dr Disrespect deze ongepaste berichten stuurde terwijl hij op de hoogte was van de leeftijd van de persoon waarmee hij praatte. "Hij gaf aan dat er geen probleem was en bleef er mee doorgaan. Er bestond geen verwarring over."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered aangekondigd en uitgekomen
Gamer.nl
Nieuws

The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered aangekondigd en uitgekomen

De game werd vanmiddag officieel uit de doeken gedaan

The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered is vandaag officieel aangekondigd middels een livestream. De game is meteen beschikbaar.

In de aankondigingsvideo praatten Bethesda's Todd Howard en Matt Carofano over de nieuwe editie van de game. In eerste instantie werden beelden van het origineel getoond, dat in 2006 op Xbox 360 en pc en in 2007 op PlayStation 3 uitkwam. Er werd gekeken naar het belang van de release van dit origineel, dat openwereld-rpg's naar een hoger niveau tilde.

Vervolgens toonde de livestream beelden van de nieuwe versie van het spel. Daarbij lag er veel nadruk op de grafische verbeteringen van de game, die mogelijk worden gemaakt door Unreal Engine 5. Door de toename van details moeten spelers zich nog meer onderdeel van de spelwereld voelen.

Gameplay is ook op de schop gegaan. Hoewel de game trouw aan het origineel blijft, zijn gameplaysystemen verbeterd. Ook animaties van personages en vijanden zijn verbeterd. Tijdens gevechten vliegen de vonken en bloedspetters van het gevecht af. Hoewel de game door de meesten met een eerstepersoonsperspectief wordt gespeeld, is er ook een derdepersoonsperspectief, die in deze versie beter moet werken. Dialogen klinken natuurlijker, maar de soms opmerkelijke gesprekken die het spel zijn charme geven zijn behouden.

Oblivion Remastered wordt gezien als "de meest complete versie van Oblivion". Alle dlc - waaronder de verhalende uitbreidingen - zitten ook bij het spel inbegrepen. De game is nu verkrijgbaar op Xbox Series-consoles, Steam en PlayStation 5, en staat ook op Game Pass. De game kost 54,99 euro, al is er ook een Deluxe-uitvoering van 64,99 euro, inclusief de befaamde horse armor.

Er gingen al geruime tijd geruchten dat er een remake of remaster van The Elder Scrolls 4: Oblivion in ontwikkeling was. Er waren zelfs screenshots uitgelekt. Volgens die geruchten werkt Virtuos aan de remake, en dat blijkt nu ook te kloppen. De studio is ook bekend van de aankomende remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Batterijduur Switch 2 Pro Controller gelijk aan vorige versie
Gamer.nl
Nieuws

Batterijduur Switch 2 Pro Controller gelijk aan vorige versie

Maar hij laadt wel sneller op

De batterijduur van de Nintendo Switch 2 Pro Controller is gelijk aan die van de Pro Controller van de eerste Switch, terwijl hij wel sneller oplaadt.

Dat spotte Nintendo Life op de officiële website van Nintendo. Net zoals de Pro Controller voor de eerste Switch, gaat de Pro Controller voor de Switch 2 ongeveer veertig uur mee voordat hij weer opgeladen moet worden. De Switch 2 Pro Controller doet er echter ongeveer 3,5 uur over om zich volledig op te laden, terwijl dit met de eerste Pro Controller zo'n 6 uur duurde.

We wisten al dat de Switch 2 Pro Controller diverse toevoegingen heeft. Zo zitten er aan de achterkant twee nieuwe knoppen - de GL- en GR-knoppen - en is er net als op de nieuwe Joy-Cons een C-knop aanwezig waarmee GameChat opgestart kan worden. De controller heeft ook HD Rumble 2, wat voor nog gedetailleerdere force feedback moet zorgen.

Het was al bekend dat huidige Pro Controllers en Joy-Cons ook gebruikt kunnen worden op de Switch 2. Het is alleen niet mogelijk om met de huidige controllers de Switch 2 uit slaapstand te halen. De Switch 2 - alsmede de Switch 2 Pro Controller - verschijnt op 5 juni.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!