Don't Nod kondigt reorganisatie aan
Nieuws

Don't Nod kondigt reorganisatie aan

Maximaal 69 werknemers zouden ontslagen kunnen worden

Don't Nod, de ontwikkelaar van games als Life is Strange en Jusant, heeft een reorganisatie aangekondigd waarbij 69 banen op de tocht staan.

De reorganisatie wordt doorgevoerd om de toekomst van het bedrijf veilig te stellen tijdens tegenvallende financiële resultaten. Eerder dit jaar gaf het bedrijf al aan teleurgesteld te zijn over de verdiensten en dat lijkt nu dus effect te hebben op de structuur van het bedrijf. Hoewel het niet bekend is hoeveel werknemers uiteindelijk ontslagen worden, dreigt het doek voor maximaal 69 werknemers te vallen.

De meest recente releases van het bedrijf hebben niet naar verwachtingen gepresteerd. Hieronder vallen Banishers: Ghosts of New Eden en Jusant. In september gaf het bedrijf al aan zich op een groter publiek te willen richten.

De volgende game van Don't Nod is Lost Records: Bloom and Rage. Het is de eerste game van Don't Nod Montreal, bestaande uit ontwikkelaars die de eerste Life is Strange hebben gemaakt. De game komt in twee delen uit, waarbij het eerste deel op 18 februari 2025 verschijnt. Het bedrijf ondersteunt ook twee externe projecten in 2025, al is niet bekend om welke spellen het gaat.

Op 29 oktober verschijnt overigens Life is Strange: Double Exposure, dat de gebeurtenissen uit de eerste Life is Strange opvolgt. Hoewel die eerste game gemaakt werd door Don't Nod, zijn de rechten van de franchise in handen van Square Enix. Dit vervolg wordt dan ook ontwikkeld door Deck Nine. Don't Nod staat volledig los van dit aankomende spel.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Donkey Kong-kampioen Billy Mitchell wint in smaadzaak
Nieuws

Donkey Kong-kampioen Billy Mitchell wint in smaadzaak

Australische YouTuber Karl Jobst moet schadevergoeding betalen

Billy Mitchell, de voormalige recordhouder in Donkey Kong, heeft een rechtszaak gewonnen van de Australische YouTuber Karl Jobst. De rechter bepaalde dat er sprake was van smaad.

Jobst claimde in meerdere YouTube-video's dat Mitchell vals had gespeeld om de hoogste highscore in Donkey Kong te behalen. Mitchell verzet zich al jaren tegen dergelijke claims. Jobst claimde in zijn video's ook dat YouTuber Ben Smith (Apollo Legend) zelfmoord pleegde omdat Mitchell in 2020 een rechtszaak van hem won.

Mitchell klaagde Jobst aan voor smaad en heeft van rechter Ken Barlow in Brisbane gelijk gekregen. Jobst moet Mitchell 300.000 Australische dollar (173.881,50 euro) in schadevergoeding betalen, en nog eens 50.000 Australische dollar voor een andere video waarin Jobst de spot dreef met Mitchells aanklacht.

Jobst verontschuldigde zich op social media richting zijn fans. Sommigen van hen hebben meebetaald aan de kosten verbonden aan de rechtszaak. "De rechter achtte Billy een geloofwaardige getuige en geloofde alles. Vanaf dat moment kon ik niets meer doen om mijzelf te redden. Ik ga mijn opties overwegen." Mitchell gaf op social media aan "van de geur van winst in de avond te houden" en bedankte iedereen die hem steunde.

Mitchell werd vooral bekend in de jaren tachtig en negentig dankzij highscores in games als Donkey Kong en Pac-Man. In de documentaire The King of Kong: A Fistful of Quarters werd hij afgeschilderd als de aardsvijand van Steve Wiebe, de de highscore van Mitchell probeerde te verslaan. Tegenwoordig heeft Robbie Lakeman de hoogste score in Donkey Kong.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation Plus Essential-games van april nu te claimen
Nieuws

PlayStation Plus Essential-games van april nu te claimen

Met Robocop: Rogue City, The Texas Chain Saw Massacre en meer

Mensen kunnen vanaf vandaag de PlayStation Plus Essential-games van april claimen.

Zoals vorige week werd bekendgemaakt, gaat het om drie spellen, waaronder Robocop: Rogue City. Die game verscheen oorspronkelijk in het najaar van 2023 en werd goed ontvangen door critici en fans. In de first-person game moeten spelers als de robotagent de straten van Old Detroit misdaadvrij houden. De game is alleen op PlayStation 5 speelbaar.

De andere games die nu geclaimd kunnen worden zijn The Texas Chain Saw Massacre (PS5 en PS4) en Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory (voor PS4, maar ook op PS5 speelbaar). Alle drie de games kunnen tot 5 mei door alle PlayStation Plus-leden geclaimd worden. Hieronder zijn meer beelden van alle drie de games te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!