Vervolg op Nickelodeon All-Star Brawl zo goed als bevestigd
Gamer.nl
Nieuws

Vervolg op Nickelodeon All-Star Brawl zo goed als bevestigd

Een van de ontwikkelaars lijkt het nauwelijks geheim te willen houden

Het is zo goed als bevestigd dat er aan een vervolg op Nickelodeon All-Star Brawl wordt gewerkt.

Op de subreddit van Nickelodeon All-Star Brawl heeft iemand een screenshot gedeeld waarin te zien is hoe El Tigre met Garfield vecht in wat lijkt op een testarena. Nadat deze illustratie werd gedeeld, plaatste Jorge R. Gutierrez, de bedenker van El Tigre, een foto van de lek op zijn Instagram met de opmerking: "Here comes a new challenger!" Hij deelde het ook op Twitter, zoals hieronder te zien is.

View post on X

Alsof dat nog niet genoeg bewijs was, reageerde Thaddeus Crews, een van de ontwikkelaars van het eerste spel, op de lek met de 'this is fine'-meme. Daarna plaatste hij een tweet waarin hij meldde: "Trouwens, het is geweldig dat ik weer met mensen kan klooien." Hij lijkt hiermee min of meer te bevestigen dat er inderdaad aan een gevolg gewerkt wordt, al is deze nog niet officieel aangekondigd.

View post on X
View post on X

Begin dit jaar gingen er al geruchten over een vervolg op de arena-fighter. Toen claimde iemand artwork te hebben gezien waarop nieuwe moves voor Squidward en Patrick waren te zien. Daarna deelde een andere Reddit-bezoeker artwork van Danny Phantom. Ook dat personage zit al in de eerste game, maar de artwork toont dat er 2D-elementen in het uiterlijk van personages in het mogelijke vervolg zitten.

De eerste game kwam in 2021 uit op consoles en pc. In de vechtgame nemen personages uit Nickelodeon-franchises het tegen elkaar op, waaronder Avatar: The Last Airbender, Spongebob Squarepants, Teenage Mutant Ninja Turtles en Rugrats. Het doel is om, vergelijkbaar met Super Smash Bros., anderen het scherm uit te slaan.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!