De beste Xbox-deals van de week
Gamer.nl
Achtergrond

De beste Xbox-deals van de week

Elden Ring en Dead Space

Op zoek naar goedkope games voor de Xbox? In dit overzicht houden we wekelijks de Xbox-deals bij!

Gamer.nl wordt ondersteund door affiliate-opbrengsten. Als je op bepaalde links klikt via onze site, kunnen we daar aan verdienen om deze website te kunnen verbeteren.

Elden Ring + Shadow of the Erdtree voor 44,98 euro

De meest recente FromSoftware-game gaat tevens de boeken in als de meest succesvolle. Elden Ring verplaatst het soulslikeconcept naar een open wereld, wat wonderen doet voor de franchise. Eerder dit jaar verscheen de enige uitbreiding die het spel krijgt, Shadow of the Erdtree. Dit voegt onderhand een volledig nieuwe game toe, zo groot is de uitbreiding (en uitdaging!). Een combipakket voor 51,99 euro is een koopje, als je bedenkt wat je ervoor terugkrijgt.

Koop Elden Ring + Shadow of the Erdtree voor 44,98 euro

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - 38,99 euro

Als role-playinggame biedt Cyberpunk 2077 een hele boel speelstijlen, gebaseerd op de upgrades die de speler kiest. Snel en lichtvoetig, sluipend en hackend of pure vuurkracht: de spelsystemen zijn flexibel en allemaal leuk om te proberen. Daarnaast maak je bikkelharde keuzes en kunnen missies tal van uitkomsten hebben, iets wat CD Projekt Red als de beste doet.

Koop Cyberpunk 2077: Ultimate Edition voor 38,99 euro

Dead Space - 32,54 euro

Dead Space is een remake van het origineel uit 2008. De game was destijds al erg goed, maar nu alleen nog maar beter gemaakt door enkele quality of life-verbeteringen. Daarnaast zijn de graphics flink opgepoetst, wat natuurlijk ook enorm helpt. Ondanks dat de verkoopcijfers niet geweldig waren, kan dit gezien worden als een moderne horrorklassieker die fans van het genre niet mogen missen.

Koop Dead Space voor 32,54 euro

©GMRimport

Overige deals

Fysiek

Avatar: Frontiers of Pandora 32,99 euro

Mortal Kombat 1 24,99 euro

Outcast: A New Beginning 30,33 euro

Suicide Squad: Kill the Justice League 19,99 euro

The Crew Motorfest 24,99 euro

Microsoft Store

Akimbot 17,99 euro

Destiny 2: The Final Shape 33,49 euro

Elden Ring 41,99 euro

Espresso Tycoon 17,09 euro

F1 Manager 2024 27,99 euro

Hogwarts Legacy 22,49 euro

Little Nightmares 4,99 euro

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me 15,99 euro

The Escapists 2 4,99 euro

Turok 5,99 euro

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!