De beste gamedeals van de week: Red Dead Redemption 2 en Dragonball Fighter Z
Achtergrond

De beste gamedeals van de week: Red Dead Redemption 2 en Dragonball Fighter Z

Bijna elke week plaatsen we in samenwerking met Budgetgaming.nl de scherpste gamekoopjes van de week. Wekelijks zie je een aantal games die op een opvallende manier zijn afgeprijsd. Wel zo fijn voor je portemonnee!

Pc

The First Tree € 3,99
Bridge Constructor: Portal € 4,99
Inside € 7,-
Borderlands 2 € 7,49
The Escapists 2 € 7,99
F1 2018 € 9,98 (fysiek exemplaar)
Kerbal Space Program € 9,99|
Dirt 4 € 11,-
Warhammer Vermintide 2 € 11,19
Planet Coaster € 11,39 (ook DLC is in prijs verlaagd)
Borderlands The Pre-sequel € 11,99 (ook DLC is in prijs verlaagd)
Northgard € 13,99
Bioshock Collection € 14,99
NBA 2K19 € 16,49

©GMRimport

PS4

Prey € 4,95
Dragonball Fighter Z € 19,99 (digitaal)
Assassin’s Creed Odyssey € 28,99
Gran Turismo: Sport Collectors Edition (+PSVR) € 49,99

©GMRimport

Xbox One

The Evil Within 2 € 15,-
F1 2018 € 19,99
Assassin’s Creed Odyssey € 27.79
Devil May Cry 5 € 29,79
Red Dead Redemption 2 € 30,59
Far Cry 5 Father Edition € 39,95

©GMRimport

Xbox Live Deals

Xbox Live Deals
10 Second Ninja X voor €2,00 (80%)
Action Henk voor €3,00 (80%)
Candleman Definitive Edition voor €7,19 (40%)
Dead Alliance™ voor €8,00 (80%)
Dear Esther: Landmark Edition voor €2,50 (75%)
HITMAN™ – Game of the Year Edition voor €15,00 (75%)
MudRunner – American Wilds Edition voor €20,00 (50%)
Ride 2 voor €12,50 (75%)
Thomas Was Alone voor €1,80 (80%)

Zie voor nog meer deals ook Xbox.com

3DS

Yo-Kai Watch 2: Droomfantomen € 9,95 (Zie prijsreactie)
Warioware Gold€ 22,90

Switch

Nintendo Labo - Robotpakket (Toy-Con 02) van € 39,94, voor € 25,-

©GMRimport

Nieuw te reserveren

PlayStation 4 Slim 1 TB Limited Days of Play Edition € 299,-
Death Stranding - Collector's Edition (zet hem op je wishlist en je hoort als eerste wanneer die weer beschikbaar komt)

PS4 deals vanaf 7 juni

Vanaf vrijdag gaat de Days of Play Sale van start. Let wel op, ze zijn dus pas vanaf vrijdag 7 juni zichtbaar!

PlayStation Plus 365 dagen € 41,98
PlayStation 4 Slim 500 GB € 249,-
PlayStation Classic € 29,98

©GMRimport

PS4 accessoires vanaf vrijdag 7 juni

PS4 Dualshock 4 Controller Wit van € 59,98, voor € 39,98
PS4 Dualshock 4 Controller Rood van € 59,98, voor € 39,98
PS4 Dualshock 4 Controller Zwart van € 59,98, voor € 39,98
PS4 Dualshock 4 Controller Blauw van € 59,98, voor € 39,98
PlayStation Gold Wireless Stereo 2.0 headset van € 89,98, voor € 59,98
PSVR bril Starterpack € 199,-

PS4 Games vanaf vrijdag 7 juni

Anthem € 19,98
God of War € 29,98
Spider-Man € 29,98
Tetris Effect - €19,98

©GMRimport

Xbox One E3 Deals vanaf 7 juni

Anthem € 19,98

Accessoires en Consolebundel deals

Xbox One S All Digital Edition (alleen digitale games) € 199,-
Xbox One S Controller € 49,98
Xbox One S Wit bundels van € 299,- voor € 249,-

Zie hier alle deelnemende Xbox One S bundels. Prijzen worden 7 juni pas zichtbaar.

Xbox One X bundels van € 499,- voor € 379,-

Zie hier alle deelnemende Xbox One X bundels. Prijzen worden 7 juni pas zichtbaar.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding door meer dan twintig miljoen mensen gespeeld
Nieuws

Death Stranding door meer dan twintig miljoen mensen gespeeld

Dat zijn een hoop bezorgde pakketjes

Het in 2019 uitgekomen Death Stranding is inmiddels door meer dan twintig miljoen mensen gespeeld.

Dat maakte bedenker Hideo Kojima bekend via social media. De game is al sinds november 2019 verkrijgbaar, maar was in eerste instantie alleen op PlayStation 4 beschikbaar. Inmiddels is de game ook op PlayStation 5, pc, Xbox Series-consoles, Mac en smartphones speelbaar.

Vervolg Death Stranding 2: On the Beach staat gepland voor een release op 26 juni, zo werd onlangs bekendgemaakt. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game.

De eerste Death Stranding is de eerste game die Kojima ontwikkelde met zijn studio Kojima Productions nadat hij de banden brak met uitgever Konami, waar hij de Metal Gear-reeks voor ontwikkelde. Het spel biedt een uniek concept, waarbij spelers door een post-apocalyptisch landschap lopen om pakketten te bezorgen. Zoals gebruikelijk bij games van Kojima worden gameplaysegmenten afgewisseld met soms langdurige filmpjes waarin vooral het verhaal en dialogen centraal staan.

Michel Musters beloonde Death Stranding in 2019 met een 9,5 op Gamer.nl: "Met Death Stranding behandelt Hideo Kojima grote thema’s als het hiernamaals, ouderschap, de connectie tussen mensen en zelfs klimaatverandering en het uitsterven van de mensheid. Hij brengt dit alles op even fabuleuze als verwarrende wijze in beeld. De kerngameplay – het vervoeren van pakketjes en ondertussen je evenwicht zien te bewaren – lijkt in eerste instantie tegenstrijdig simpel. Klikt het eenmaal, dan biedt het concept oneindig veel voldoening. Gecombineerd met de online functies die in de campagne zijn geïntegreerd, resulteert het in een van de meest unieke virtuele ervaringen ooit."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Last of Us-bedenker: 'Joel maakte de juiste keuze'
Nieuws

The Last of Us-bedenker: 'Joel maakte de juiste keuze'

Ontwikkelaar geeft zijn mening over het einde van de eerste game

The Last of Us-ontwikkelaar Neil Druckmann heeft zich voor het eerst uitgesproken over een belangrijk plotpunt uit de gamereeks: wat hem betreft heeft Joel "de juiste keuze gemaakt".

Let op: Hierna volgen grote spoilers voor de eerste The Last of Us-game en het eerste seizoen van de gelijknamige HBO-serie.

In The Last of Us wordt het meisje Ellie naar een groep genaamd de Fireflies gebracht. Ellie is namelijk immuun voor een virus dat de gehele mensheid treft. De Fireflies zijn van plan om Ellie te opereren om er zo achter te komen of er een medicijn voor het virus gemaakt kan worden, maar zijn wel genoodzaakt haar te doden. Joel, de man waarmee Ellie de reis naar de Fireflies heeft afgelegd, besluit op het laatste moment echter de Fireflies te doden, Ellie te redden en haar zodra ze wakker wordt uit haar narcose te vertellen dat ze niets voor de mensheid kon betekenen.

Dit einde van The Last of Us heeft al jaren discussie bij gamers opgeleverd - heeft Joel de juiste keuze gemaakt? Regisseur Neil Druckmann heeft nu tegen IGN verteld dat hij van mening is dat Joel dat inderdaad heeft gedaan. "Ik geloof dat Joel de juiste keuze maakte. Als ik Joel was geweest, hoop ik dat ik ook zou kunnen doen wat hij deed om mijn 'dochter' te redden."

Craig Mazin, die samen met Druckmann de HBO-verfilming runt, geeft iets meer nuance. Ook hij geeft aan dat hij waarschijnlijk hetzelfde zou doen. "Maar ik zou graag denken dat ik het niet zou doen. Dat is ook juist het interessante moraal van het verhaal. En daarom is het einde van de eerste game zo spraakmakend en geweldig."

Het tweede seizoen van The Last of Us verfilmt het in 2020 verschenen The Last of Us: Part 2, dat zich vier jaar na de eerste game afspeelt. In de serie zit er echter vijf jaar tussen het eerste en tweede seizoen. De game wordt in ieder geval opgedeeld in meerdere seizoenen, al is nog niet bekend hoeveel precies. Het tweede seizoen bestaat uit zeven afleveringen. De eerste aflevering verschijnt op 14 april op HBO Max.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!