De beste gamedeals van de week
Achtergrond

De beste gamedeals van de week

Bijna elke week plaatsen we in samenwerking met Budgetgaming.nl de scherpste gamedeals van de week. Wekelijks zie je een aantal games die op een opvallende manier zijn afgeprijsd. Wel zo fijn voor je portemonnee!

Pc

Super Blasting Boy €0,39
Lara Croft and the Temple of Osiris €2,99
Kane & Lynch 2 €0,99
Mini Ninja €1,49
Murdered Soul Suspect €2,99
Tomb Raider €2,99
Life is Strange 2 €3,99
Deus Ex Mankind Divided €4,49
Sleeping Dogs Definitive Edition €4,49
American Truck Simulator €4,99
Euro Truck Simulator 2 €4,99
Life is Strange: before the Storm €5,09
Rise of the Tomb Raider €9,99
Shadow Tactics: Blades of the Shogun €15,99
Shadow of the Tomb Raider €29,99

Humble Double Fine Presents Bundle.

Er is weer een nieuwe bundel, de Humble Double Fine Presents Bundle. Om eerlijk te zijn, de games zeggen mij helemaal niets, jullie wel?

Betaal $1 of meer

Mountain
140
THOTH

Betaal meer dan het gemiddelde (op dit moment $7,07)

GNOG
Escape Goat 2

Betaal $10 of meer

Gang Beasts
Everything

©GMRimport

PS4

Shaq Fu: A Legend Reborn €6,99
Bulletstorm: Full Clip Edition €9,99
Middle Earth: Shadow of Mordor €9,99
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (+PSVR) €16,95
Batman: The Telltale Series €17,50
Fallout 76 €20,99
Starlink: Battle for Atlas – Starterpack €22,-
Shadow of the Tomb Raider €29,99
Tales of Vesperia: Definitive Edition €31,95
Hitman 2 €38,99

©GMRimport

Xbox One

Deus Ex Mankind Divided €6,99
Shaq Fu: A Legend Reborn €6,99
Middle Earth: Shadow of Mordor €9,99
Batman: The Telltale Series €14,98
Starlink: Battle for Atlas – Starterpack €24,99
Tales of Vesperia: Definitive Edition €31,85
Hitman 2 €38,99


Xbox Live deals

Alien: Isolation – The Collection voor €16,50 (70%)
Alien: Isolation voor €10,50 (70%)
Borderlands: The Handsome Collection voor €15,00 (75%)
Just Cause 3: XXL Edition voor €9,00 (70%)
Life is Strange: Before the Storm Complete Seizoen voor €5,10 (70%)
Life is Strange: Before the Storm Deluxe Editie voor €7,50 (70%)
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments voor €7,50 (75%)
SteamWorld Dig 2 voor €9,99 (50%)
SteamWorld Dig voor €3,30 (67%)

©GMRimport

Switch

Shaq Fu: A Legend Reborn €9,99
Syberia €14,98
Sine Mora EX €15,-

3DS

Pokemon: Ultra Moon €23,95
Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions €24,99

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Jagex kondigt survivalgame Runescape: Dragonwilds aan
Nieuws

Jagex kondigt survivalgame Runescape: Dragonwilds aan

Verschijnt later dit voorjaar via Steam Early Access

Jagex heeft de openwereldsurvival en -craftinggame Runescape: Dragonwilds uit de doeken gedaan.

Het gaat om een nieuwe game gesitueerd in het Runescape-universum die gericht is op overleven op het continent Ashenfall. Spelers kunnen de skills uit Runescape gebruiken en levelen om goed te worden in bijvoorbeeld bouwen en toverdrankjes brouwen.

Spelers kunnen in de game een met de hand ontwikkeld landschap verkennen waarin allerlei eeuwenoude geheimen en zowel oude als nieuwe vijanden op de loer liggen. Het spel, dat op Unreal Engine 5 draait, kan daarbij door maximaal vier spelers in co-op gespeeld worden.

Runescape: Dragonwilds moet ergens later dit voorjaar via Steam Early Access verschijnen. Volgend jaar moet de uiteindelijke versie van de game uitkomen, ook op consoles. Op 15 april om 18:00 uur onthult Jagex meer details in een presentatie via Twitch.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Vakbond geeft groen licht voor staking bij Zenimax-testers
Nieuws

Vakbond geeft groen licht voor staking bij Zenimax-testers

Werknemers en het bedrijf zijn het niet eens over de lonen

Zenimax Workers United, een vakbond bestaande uit quality assurance-werknemers van Zenimax Media, heeft goedkeuring gegeven voor een staking bij het bedrijf.

Zenimax Workers United representeert meer dan driehonderd werknemers van de quality assurance-afdeling van Zenimax in Maryland en Texas. Gisteren kondigde de vakbond aan dat er door meer dan 95 procent van de leden in het voordeel van een staking is gestemd bij de eigenaar van Bethesda en id Software, dat enkele jaren geleden werd overgenomen door Microsoft.

Volgens een persbericht van de vakbond is er in het tweede jaar aan onderhandelingen met Zenimax en Microsoft te weinig progressie geboekt. Vooral de te lage lonen, in combinatie met de eis dat werknemers weer op kantoor moeten werken, is een belangrijk discussiepunt. "Velen van ons hebben ons leven moeten pauzeren omdat ons inkomen niet gelijk oploopt met de stijgende kosten van het dagelijks leven in de steden waar Zenimax wil dat we wonen en werken om onze baan te behouden."

De vakbond vervolgt: "Niemand van ons wil dit graag, maar als Microsoft en Zenimax tijdens de onderhandelingen blijven aantonen dat ze ons geen eerlijke lonen willen uitbetalen die in verhouding staan met wat onze werkzaamheden toevoegen aan de games, gaan we onze waarde op deze manier aantonen."

Een woordvoerder van Microsoft liet in een statement aan Insider Gaming weten dat ze het quality assurance-team als een belangrijk onderdeel van gameontwikkeling zien. "We respecteren het recht van het team om hun standpunten te uiten en willen graag een eerlijke en rechtvaardige oplossing vinden die de bijdrage van het team erkent."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!