Microsoft bevestigt geen online multiplayer voor GoldenEye op Xbox
Nieuws

Microsoft bevestigt geen online multiplayer voor GoldenEye op Xbox

Microsoft heeft bevestigd dat GoldenEye 007 op Xbox Game Pass geen online multiplayer bevat.

Dat meldde een woordvoerder van het bedrijf aan journalist Tom Warren. Het bedrijf "heeft geen plannen om online multiplayer aan GoldenEye 007 op Xbox Game Pass toe te voegen". Het bedrijf benadrukt wel dat het spel lokale multiplayer bevat.

Gisteren werd onthuld dat de Nintendo 64-shooter GoldenEye 007 naar Nintendo Switch Online en Xbox Game Pass komt. Toen leken berichten al te suggereren dat alleen de Switch-versie online multiplayer krijgt, en dus niet de Xbox-versie. Dat blijkt nu dus te kloppen.

Afgaande van berichten gaat het om twee verschillende versies van de game. GoldenEye 007 op Nintendo Switch Online lijkt een overzetting te worden van de N64-games zonder extra toeters of bellen - op de online multiplayer na dan. De Xbox Game Pass-versie krijgt wordt echter opgepoetst en heeft een 4k-resolutie. Overigens kunnen mensen die een digitaal exemplaar van Rare Replay hebben gekocht GoldenEye 007 kosteloos binnenhalen, ongeacht of ze een Game Pass-abonnement hebben. Een releasedatum voor beide versies is nog niet bekend.

Er gingen al jaren geruchten over een mogelijke heruitgave van de Nintendo 64-game GoldenEye 007. Vanwege verschillende licentiehouders is de game nooit opnieuw op een ander platform uitgegeven. Rare, dat inmiddels onderdeel is van Microsoft, ontwikkelde de game, maar ook Nintendo en MGM hebben rechten in handen. Voorheen zouden Microsoft en Rare hebben geprobeerd de game naar Xbox te brengen, maar Nintendo zou dat toen tegen hebben gehouden. Eerder dit jaar lekten er Xbox-achievements uit van het spel.

GoldenEye 007 verscheen in 1997 op de Nintendo 64 en is gebaseerd op de James Bond-film GoldenEye. De game stond bekend om de voor die tijd realistische schietactie. Naast een campagne bevatte het spel ook een lokale multiplayermodus voor vier spelers, die gretig aftrek vond.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gratis Datavault-update voor Warhammer 40,000: Space Marine 2 nu uit
Nieuws

Gratis Datavault-update voor Warhammer 40,000: Space Marine 2 nu uit

Met o.a. de mogelijkheid om info voor de Datavault te verzamelen

Saber Interactive heeft een gratis update voor Warhammer 40,000: Space Marine 2 uitgebracht, genaamd 'Datavault'.

Een van de toevoegingen die die deze update met zich meebrengt is de nieuwe Battle-Barge-kamer Datavault, die via de Armory te selecteren valt. Hier verzamelen Tech-Priest informatie over de vele vijanden van het Imperium. Door Ordeals te klaren verzamelen spelers onderzoeksdata die vervolgens voor Requisition Points en nieuwe cosmetische items zoals wapenskins en armoronderdelen ingeruild kunnen worden.

Ook wordt er aan de Eternal War-modus een nieuwe PvP-map toegeovegd genaamd Tomb. In Operations kunnen spelers het opnemen tegen de nieuwe Tyranid Biovore-vijand. Verder wordt er een zesde, zeer uitdagende moeilijkheidsgraad toegevoegd genaamd Absolute en worden er diverse verbeteringen in de game doorgevoerd. Zo kan men nu cross-play in PvP-wedstrijden aan- en uitzetten en krijgen pc-spelers een FOV-slider.

Tot slot zullen seizoenspashouders dankzij de update de nieuwe Raven Guard Cosmetic Pack en Salamanders Champion Pack ontvangen.

Kamal van de Pol was positief over Space Marine 2 in de Gamer.nl-recensie, waarin de game met een 9 beloond werd: "Warhammer 40,000: Space Marine 2 is een sterk afgewerkte actiegame, zelfs voor wie nooit eerder in aanraking is gekomen met Warhammer. De gelikte gameplay maakt elk gevecht een rush van adrenaline met genoeg manieren om je speelstijl aan te passen. Het diepgaande, op personages gerichte verhaal maakt het zowel voor zowel Warhammer-fans als nieuwkomers boeiend, terwijl de robuuste modi en aanpassingsmogelijkheden je laten terugkeren voor meer." De game is verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
MLB The Show 25 komt op 18 maart uit
Nieuws

MLB The Show 25 komt op 18 maart uit

Game verschijnt op PS5, Xbox Series en Switch

Sony heeft MLB The Show 25 aangekondigd. De game verschijnt op 18 maart voor PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc.

Daarmee is duidelijk dat deze editie van de game niet op de vorige generatie spelcomputers uitkomt. Ook slaat het spel voor het eerst sinds MLB The Show 21 een release op Xbox Game Pass over - in ieder geval op release. De game kan al vanaf 14 maart gespeeld worden door mensen die de Digital Deluxe Edition aanschaffen.

Op de cover van MLB The Show 25 schitteren drie honkballers: Paul Skenes van de Pittsburgh Pirates, Elly De La Cruz van de Cincinnati Reds en Gunnar Henderson van de Baltimore Orioles. Hieronder kan de eerste gameplaytrailer worden bekeken. Daaronder valt nog een gameplaytrailer voor de Switch-versie van de game te zien.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!