LeBron James, Rick en Morty komen naar Multiversus
Michel Musters
Maakt sinds 2007 onderdeel uit van de Gamer.nl-redactie en richt zich hedendaags bovenal op de nieuwsvoorziening. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.
Meer van deze auteur >
Er zijn drie nieuwe personages voor Multiversus aangekondigd: basketballer LeBron James en het duo Rick en Morty.
Dat hebben Warner Bros. Games en ontwikkelaar Player First Games aangekondigd. LeBron James is gebaseerd op zijn evenbeeld uit Space Jam. Hij gebruikt dan ook diverse basketbalmoves om tegenstanders te verslaan. Hij komt meteen beschikbaar wanneer de open bèta van Multiversus begint op 26 juli.
Rick en Morty komen natuurlijk uit de gelijknamige tekenfilmserie. Rick kan onder andere zijn portalgeweer gebruiken en Meeseeks oproepen, terwijl Morty allerlei countermoves en projectielen gebruikt. Morty komt beschikbaar wanneer het eerste seizoen van de game begint op 9 augustus, Rick komt op een later moment in het eerste seizoen.
De bèta komt vanaf 26 juli - aanstaande dinsdag - voor iedereen beschikbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. Er is volledige cross-play aanwezig. Multiversus is een Smash Bros.-achtige vechtgame met diverse personages uit franchises van Warner Bros. De game richt zich voornamelijk op 2v2-gevechten, maar 1v1 en een free-for-all-modus voor vier spelers is ook beschikbaar.
Hoe vond je dit artikel?
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op Discord
Reacties

TommyVercetti 23 juli 2022 - 08:39
Rick and Rick

Vambier 23 juli 2022 - 09:09
@TommyVercetti Pickle Rick baby!!

TommyVercetti 23 juli 2022 - 09:36
@Vambier SQUANCHING!!!
Aanbevolen voor jou
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op Discord