Lady Gaga komt naar Fortnite
Nieuws

Lady Gaga komt naar Fortnite

Ze gaat onderdeel uitmaken van Fortnite Festival

Popster Lady Gaga komt binnenkort naar Fortnite.

De artiest deelde het nieuws via een tweet. De illustratie in de tweet toont het logo van Fortnite Festival, een muziekmodus à la Guitar Hero en Rock Band binnen Fortnite die eind vorig jaar aan het spel werd toegevoegd. Het is dus duidelijk dat Lady Gaga een rol binnen die game krijgt - waarschijnlijk wordt het mogelijk om op de ritme van haar muziek te spelen.

Daarbij wordt de datum 22 februari - oftewel aanstaande donderdag - getoond. Dat is ook de dag dat het tweede seizoen van Fortnite Festival begint. Het lijkt er op dat dit seizoen dus om Lady Gaga gaat draaien, nadat het eerste seizoen vooral om The Weeknd ging.

De toevoeging van Lady Gaga is ergens ironisch, want in 2019 vroeg de popster op social media nog wat "fortnight" precies inhield. Inmiddels kan ze blijkbaar ook niet meer om de game van Epic heen. Sterker nog: ze refereert naar haar oorspronkelijke tweet en spelt de naam van de game nu wel correct.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Kingdom Come: Deliverance 2 is twee miljoen keer verkocht
Nieuws

Kingdom Come: Deliverance 2 is twee miljoen keer verkocht

De game kwam krap twee weken geleden uit

Er zijn inmiddels twee miljoen exemplaren van Kingdom Come: Deliverance 2 verkocht.

Dat heeft ontwikkelaar Warhorse Studios via social media laten weten. De game verscheen op 4 februari, dus de mijlpaal is binnen twee weken sinds release behaald.

Kingdom Come: Deliverance 2 is het vervolg op de in 2018 verschenen eerste game en laat spelers terugkeren naar het Centraal Europa van de vijftiende eeuw - de game speelt zich na het eerste deel af. Spelers besturen Henry, de zoon van een smid, die in een duizelingwekkend verhaal van wraak, bedrog en zelfontdekking terechtkomt.

De game speelt zich af in het Boheems Paradijs, een echte locatie die nog altijd bezocht kan worden in de Tsjechische Republiek. Zo zijn er het majestueuze Kasteel Trosky en de mijnstad Kutná Hora. Het gameplayconcept van het origineel, waarin de wereld realistisch op de acties van de speler reageert, blijft intact. Wel is het vechtsysteem op de schop gegaan, en zijn er nu ook nieuwe wapens voor op afstand, zoals kruisbogen en vroege vuurwapens.

Kingdom Come: Deliverance 2 is verkrijgbaar via pc (Steam en Epic Games Store), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Aankomend voorjaar verschijnt de game ook op GOG. Marvin Toepoel beloonde de game met een 9: "Kingdom Come: Deliverance 2 is ontroerend, hilarisch en een indrukwekkende onderdompeling in het leven van de middeleeuwse mens. De spelwereld is adembenemend, haar personages zijn stuk voor stuk memorabel, de game zit vol fantastische details en biedt daarbovenop een geweldig gevoel van progressie. Waar Kingdom Come 1 nog een ruwe culthit was, blijkt het vervolg een van de beste rpg’s van deze consolegeneratie."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
System Shock 2: 25th Anniversary Remaster komt ook naar Switch
Nieuws

System Shock 2: 25th Anniversary Remaster komt ook naar Switch

De game heette voorheen System Shock 2: Enhanced Edition

System Shock 2: 25th Anniversary Remaster - voorheen bekend als System Shock 2: Enhanced Edition - zal ook op Nintendo Switch verschijnen.

Zowel de naamswijziging en de Switch-versie werden afgelopen week aangekondigd door Nightdive Studios. Daarbij is nu duidelijk dat de releasedatum van het spel op de Future Games Show: Spring Showcase 2025 op 20 maart wordt onthuld.

Al in 2019 kondigde Nightdive aan dat het aan een verbeterde versie van System Shock 2 werkte. Volgens de ontwikkelaar zijn alle filmpjes, texturen, personages en wapenmodellen verbeterd. De co-op-multiplayer is ook opnieuw onder handen genomen. De code van de oorspronkelijke game is in Nightdive's eigen KEX Engine geplaatst.

System Shock 2: 25th Anniversary Remaster verschijnt op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Nintendo Switch en pc. In 2023 bracht Nightdive al een remake van de eerste System Shock uit.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!