PlayStation Plus Extra- en Premium-games van oktober bekend
Nieuws

PlayStation Plus Extra- en Premium-games van oktober bekend

Sony heeft bekendgemaakt welke games deze maand beschikbaar komen voor PlayStation Plus Extra- en Premium-leden.

Dat deed het bedrijf via PlayStation Blog. Het was al bekend wat de reguliere PlayStation Plus-games van oktober zijn - namelijk Hot Wheels Unleashed (PS5 en PS4), Injustice 2 (PS4) en Superhot (PS4). Deze spellen kunnen door alle abonnees geclaimd worden.

Leden van de Extra- en Premium-tiers krijgen zoals gebruikelijk echter toegang tot meer games, waaronder Grand Theft Auto: Vice City - The Definitive Edition, Assassin's Creed Odyssey, The Medium, Dragon Quest 11 S: Echoes of an Elusive Age, Limbo, Castlevania: Lords of Shadow en Ultra Street Fighter 4. Hieronder is de volledige lijst te zien.

De volgende spellen zijn vanaf 18 oktober voor zowel Extra- als Premium-leden beschikbaar:

  • Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition | PS4, PS5

  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition | PS4

  • Assassin’s Creed Odyssey | PS4

  • Dragon Quest Builders | PS4

  • Dragon Quest Builders 2 | PS4

  • Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below | PS4

  • Dragon Quest Heroes II: Explorer’s Edition | PS4

  • Inside | PS4

  • The Medium | PS5

  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker | PS4

  • Assassin’s Creed Chronicles: China | PS4

  • Assassin’s Creed Chronicles: India | PS4 (alleen op PS4 beschikbaar)

  • Assassin’s Creed Chronicles: Russia | PS4 (alleen op PS4 beschikbaar)

  • Assassin’s Creed III Remastered | PS4

  • Assassin’s Creed Syndicate | PS4 (alleen op PS4 beschikbaar)

  • Hohokum | PS4

De volgende games zijn vanaf 18 oktober alleen voor Premium-leden beschikbaar:

  • Yakuza 3 Remastered | PS4

  • Yakuza 4 Remastered | PS4

  • Yakuza 5 Remastered | PS4

  • Limbo | PS3

  • Ultra Street Fighter IV | PS3

  • Castlevania: Lords of Shadow | PS3

  • Everyday Shooter | PS3

Hieronder is een video te zien waarin bovenstaande spellen voorbij komen. Opvallend genoeg was in een eerdere versie van de video ook de PSP-game Ridge Racer 2 te zien, maar Sony heeft de video vervangen voor een exemplaar zonder de game. Het is niet bekend of het spel alsnog later in oktober wordt toegevoegd aan PS Plus, of dat het om een fout ging.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tweede open bèta voor Fatal Fury: City of the Wolves op komst
Nieuws

Tweede open bèta voor Fatal Fury: City of the Wolves op komst

Wordt eind deze maand gehouden op PS5, PS4, Xbox Series en Steam

Vanaf 27 maart wordt er een tweede open bèta voor het in april te verschijnen Fatal Fury: City of the Wolves georganiseerd.

Dat heeft SNK aangekondigd. Afgelopen februari werd er al een eerste open bètaperiode gehouden en de tweede gaat op 27 maart om 6:00 uur van start. Hij loopt tot 31 maart 10:00 uur. De bèta kan door iedereen op PlayStation 5, Playstation 4, Xbox Series X en S en Steam gespeeld worden. Een PlayStation Plus- of Game Pass Core-abonnement is niet vereist.

Spelers kunnen tijdens de tweede bètaperiode uit negen personages kiezen - waaronder voor het eerst Tizoc - en modi als Ranked Match, Casual Match, Room Match, Classic Versus en Training uitproberen.

Fatal Fury: City of the Wolves bevat zowel bekende als nieuwe gezichten - in totaal zullen er zeventien speelbare personages op release beschikbaar zijn. Natuurlijk keren iconische personages als Terry Bogard en Rock Howard terug. Nieuwe personages zijn onder andere Vox Reaper en Preecha. Er komt ook een seizoenspas uit waarmee vijf personages worden toegevoegd.

City of the Wolves moet nieuwe mechanieken met klassieke fighter-gameplay combineren. Zo is er een nieuw REV-systeem, waarmee krachtige moves mogelijk zijn. Klassieke systemen als Combination Attacks, S.P.G. en Just Defense keren terug. Naast een 'Arcade Style'-besturing voor ervaren rotten is er ook 'Smart Style'-besturing voor nieuwkomers, waarbij via simpele knoppencombinaties mooie moves gemaakt kunnen worden.

Naast de verhalende modus is er ook een rpg-adventure genaamd Episodes of South Town, waarbij spelers XP verdienen en skills opbouwen. Verder wordt de game ook uitgerust met moderne en gewilde opties voor fighters, zoals rollback netcode, cross-platform-gameplay en diverse online opties.

Fatal Fury: City of the Wolves komt op 24 april uit voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series-consoles, Steam en Epic Games Store. De Fatal Fury-reeks ging in 1991 van start met Fatal Fury: King of Fighters op de Neo Geo. De laatste game in de franchise kwam in 1999 uit, maar sindsdien zijn veel van de personages uit de reeks wel in de King of Fighters-franchise verschenen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fans werken aan remake van Counter-Strike 1.6
Nieuws

Fans werken aan remake van Counter-Strike 1.6

CS: Legacy staat gepland voor een release dit jaar

Een groep fans werkt aan CS: Legacy, een remake van Counter-Strike 1.6 die op Valve's Source Engine SDK wordt ontwikkeld.

Het project wordt ontwikkeld door diverse voormalige ontwikkelaars van de CSPromod, een volledig aanpasbare versie van Counter-Strike op de Source Engine. CS: Legacy wordt "helemaal met honderd procent custom code en game assets ontwikkeld".

In de trailer die is uitgebracht is te zien dat klassieke elementen uit Counter-Strike 1.6 nagebootst zijn, waaronder de klassieke geluiden, remakes van oorspronkelijke maps zoals Nuke, en ragdoll-animaties.

Hoewel het de bedoeling is dat CS: Legacy in de loop van dit jaar verschijnt, is het nog maar de vraag of Valve - de eigenaar van de IP - dat laat gebeuren. Zo werd Classic Offensive, een remake van Counter-Strike: Global Offensive, eerder al offline gehaald door het bedrijf. Aan de andere kant wordt Black Mesa, een door fans gemaakte remake van de eerste Half-Life, wel toegelaten.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!