Gameplayopties Final Fantasy 7 Remake Intergrade keren terug in deel 2
Nieuws

Gameplayopties Final Fantasy 7 Remake Intergrade keren terug in deel 2

Diverse gameplaymechanics die in Final Fantasy 7 Remake Intergrade zijn geïntroduceerd, komen waarschijnlijk terug in het tweede deel van Final Fantasy 7 Remake.

Dat laat co-regisseur Naoki Hamaguchi weten in een interview met The Washington Post. Daarin stelt hij dat "erg tevreden is met deze uiteindelijke vorm (van de game), waarin het strategische aspect van commands kiezen tijdens gevechten wordt gecombineerd met de real-time, actievolle gevechten".

Daarbij benoemt hij specifiek de combo's die Yuffie en Sonon in Intergrade uitvoeren als een positieve verandering. "Dat geeft een ander gevoel qua gevechtsstrategie. Ik zou daar graag gebruik van blijven maken - en andere elementen die we hebben gebruikt - in ons volgende verhaal."

Veel meer details over het tweede deel van Final Fantasy 7 Remake zijn er nog niet - de game moet zelfs nog officieel worden aangekondigd. Intergrade is de PS5-versie van Final Fantasy 7 Remake, waarin een apart avontuur met Yuffie in de hoofdrol verwerkt zit.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The First Berserker: Khazan-demo nu speelbaar
Nieuws

The First Berserker: Khazan-demo nu speelbaar

Volledige game verschijnt eind maart op pc, PS5 en Xbox Series

Eerder deze week is er een demo van The First Berserker: Khazan beschikbaar gekomen.

De demo beslaat het begin van de game en is beschikbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam. Hieronder kan een trailer van de demo bekeken worden.

The First Berserker: Khazan is een adaptie van het Dungeon & Fighter-universum, een van de IP's van Nexon, en draait om Ozma en Khazan. Laatstgenoemde is de voorvader van alle Slayers en degene die Beserk Dragon Hismar heeft verslagen. Spelers besturen hem in deze 'hardcore role-playing game', zoals de makers het zelf noemen.

Mensen kunnen verschillende soorten wapens en uitrusting gebruiken om gevechten te beslechten, en Khazan naar wens upgraden. Daarbij kunnen spelers de vergeten skills uit het verleden leren om vijanden te slim af te zijn. Verder vallen op het eerste gezicht vooral de gestileerde graphics van de game op, die het geheel een uiterlijk vergelijkbaar met een animatiefilm geven. De game komt op 27 maart naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Steam.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ace Combat 7: Skies Unknown is zes miljoen keer verkocht
Nieuws

Ace Combat 7: Skies Unknown is zes miljoen keer verkocht

De game verscheen in 2019

Wereldwijd zijn er inmiddels zes miljoen exemplaren van Ace Combat 7: Skies Unknown verkocht.

Dat heeft Bandai Namco aangekondigd. In november 2023 werd nog bekendgemaakt dat er vijf miljoen exemplaren waren verkocht, dus in een jaar en een paar maanden zijn daar nog eens een miljoen exemplaren bijgekomen. In totaal zijn er meer dan twintig miljoen exemplaren van games in de franchise verkocht.

Ace Combat: Skies Unknown verscheen in 2019 op PlayStation 4, Xbox One en pc. In 2024 kwam er ook een versie van de game voor Nintendo Switch uit. In de actiegame besturen spelers gevechtsvliegtuigen en voeren ze missies uit. Deze missies worden veelal uitgevoerd door middel van luchtgevechten waar explosieven nodig zijn om tegenstanders of obstakels te vernietigen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!