Switch eShop tijdelijk niet beschikbaar in Rusland
Michel Musters
Maakt sinds 2007 onderdeel uit van de Gamer.nl-redactie en richt zich hedendaags bovenal op de nieuwsvoorziening. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.
Meer van deze auteur >
De Nintendo Switch eShop is tijdelijk niet beschikbaar in Rusland.
De eShop is "tijdelijk in onderhoudsmodus" nadat het bedrijf dat verantwoordelijk is voor betalingen op de dienst heeft besloten geen roebel, de munteenheid in Rusland, te accepteren. Dat valt te lezen op de Russische website van Nintendo.
Nintendo: "We verontschuldigen ons voor enig ongemak dat dit veroorzaakt." Het lijkt er op dat Nintendo - in tegenstelling tot veel andere bedrijven, waaronder Microsoft en CD Projekt Red - dus geen bewuste keuze heeft gemaakt om games niet meer te verkopen in Rusland vanwege het aanhoudende conflict in Oekraïne. Het lijkt in plaats daarvan een externe oorzaak te hebben, in dit geval het bedrijf achter de betalingen op de eShop.
Hoe vond je dit artikel?
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op Discord
Reacties
Aanbevolen voor jou
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op Discord