Liam Hemsworth speelt Geralt in seizoen 4 van The Witcher
Nieuws

Liam Hemsworth speelt Geralt in seizoen 4 van The Witcher

Vanaf het vierde seizoen van The Witcher wordt Geralt of Rivia niet meer gespeeld door Henry Cavill. Hij wordt vervangen door Liam Hemsworth.

Dat heeft Netflix bekendgemaakt. "Mijn reis als Geralt of Rivia zat vol met monsters en avonturen, en helaas leg ik mijn medaillon en zwaarden neer voor seizoen 4", laat Cavill weten in een statement. "In mijn plaats neemt de fantastische meneer Liam Hemsworth de mantel van de White Wolf. Ik geef de fakkel door met eerbied voor de tijd die ik heb gespendeerd aan het spelen van Geralt en enthousiasme om Liams interpretatie van een van de meest fascinerende en genuanceerde mannen te zien."

Ook Hemsworth laat van zich horen. "Als een Witcher-fan ben ik in de zevende hemel door de kans om Geralt of Rivia te spelen. Henry Cavill was een geweldige Geralt en ik ben vereerd dat hij de teugels aan mij geeft en me toestemming geeft om de zwaarden van de White Wolf te pakken voor het volgende hoofdstuk van zijn avontuur."

Het is nog niet helemaal duidelijk waarom Henry Cavill een stap terug neemt. Vermoedelijk heeft dat te maken met andere rollen die hij speelt. Zo maakte hij onlangs via Instagram bekend dat hij Superman gaat spelen in toekomstige DC-films. Daarnaast is hij gecast voor de Tweede Wereldoorlog-film The Ministry of Ungentlemanly Warfare.

Het duurt nog wel even voordat we Liam Hemsworth als Geralt of Rivia zien. In de zomer van 2023 komt het derde seizoen waarin Geralt of Rivia nog door Henry Cavill wordt gespeeld. Op 25 december van dit jaar komt nog de spin-off The Witcher: Blood Origin uit. Wanneer de opnames voor seizoen 4 starten, is nog niet bekend. 

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Early access-versie Wreckfest 2 vanaf 20 maart op Steam
Nieuws

Early access-versie Wreckfest 2 vanaf 20 maart op Steam

PS5- en Xbox Series-versies volgen op een later, nog onbekend moment

Wreckfest 2 komt op 20 maart beschikbaar op Steam. Het gaat om een early access-versie van de game.

Dat hebben ontwikkelaar Bugbear Entertainment - ook bekend van Flatout - en uitgever THQ Nordic aangekondigd. Op release zal de early access-versie de modi Racing, Derby en multiplayer bevatten. Gedurende de early access-periode worden er onder andere een verbeterde carrièremodus en een nieuw matchmakingsysteem gebaseerd op skills toegevoegd.

De eerste Wreckfest verscheen in 2018. In de game kunnen spelers meedoen aan races en autorodeos, waarbij de auto's op elkaar inbeuken. Het spel wordt dan ook als spirituele opvolger van de Flatout- en Destruction Derby-games gezien. Het vervolg bevat een uitgebreider schadesysteem en wagens kunnen naar eigen smaak aangepast worden. De uiteindelijke versie van de game zal overigens ook op PlayStation 5 en Xbox Series-consoles uitkomen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sony maakt PSN-storing goed met vijf gratis PlayStation Plus-dagen
Nieuws

Sony maakt PSN-storing goed met vijf gratis PlayStation Plus-dagen

Storing begon in de nacht van vrijdag op zaterdag

De PlayStation Network-storing die in de nacht van vrijdag op zaterdag begon, is opgelost. Sony geeft alle PlayStation Plus-leden vijf dagen extra bovenop hun abonnement.

In de loop van gisteren werd de storing opgelost. In een bericht op social media laat Sony weten dat de storing door een "operationeel probleem" werd veroorzaakt, al werden verder geen meer details gegeven. Sommige journalisten en insiders claimden dat het met een DDoS-aanval te maken had, maar daar heeft Sony met geen woord over gerept.

Zoals gezegd heeft Sony laten weten dat alle PlayStation Plus-leden kosteloos vijf dagen bovenop hun PS Plus-abonnement krijgen. De vijf extra dagen worden automatisch aan ieders abonnement toegevoegd.

Het is niet voor het eerst dat er een storing op PlayStation Network is. Dit is de afgelopen jaren wel vaker gebeurd. In 2011 was PlayStation Network zelfs ongeveer een maand offline nadat het netwerk werd gehackt.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!