Hoogtepunten: Doom Eternal voorlopig geen ray tracing en meer
Gamer.nl
Nieuws

Hoogtepunten: Doom Eternal voorlopig geen ray tracing en meer

Heb je wat gemist of wil je nog even alles op een rijtje hebben? Wij hebben voor jouw gemak een overzicht gemaakt van alle hoogtepunten van deze week! Van het belangrijkste nieuws tot onze uitgebreide GNL-artikelen.

Gerucht: twee nieuwe Silent Hill-games in ontwikkeling

Volgens een ingewijde zouden er twee nieuwe Silent Hill-titels in ontwikkeling zijn.

Het bericht kwam van Aesteticgamer, die eerder details over de remake van Resident Evil 2 en de Not a Hero-dlc voor Resident Evil 7 lekte. Volgens de Twitter-gebruiker vroeg Konami twee jaar geleden aan ontwikkelaars om ideeën te pitchen voor een soft-reboot en een 'Until Dawn-achtiger game'. Hij voegt er echter aan toe dat het niet bekend is hoe ver de ontwikkeling van beide projecten is gevorderd en of ze überhaupt verschijnen.

Lees hier meer.

©GMRimport

Achtergrond:‘Gotta catch ‘em all’ gaat niet op voor Pokémon Go

Zoals elk jaar viert Pokémon Go het Chinese nieuwe jaar met een in-game evenement met exclusieve pokémon en bonussen. Wie ze allemaal wil vangen, wordt echter geconfronteerd met een betaalmuur en een ontwikkelaar die geen opening van zaken geeft. 2019 bleek een financieel recordjaar, maar wordt de game er wel leuker op?

Laten we vooropstellen dat er in de afgelopen drieënhalf jaar enorm veel is verbeterd aan Pokémon Go, of je er nou geld insteekt of niet. Raiden is leuker door de variatie in raid-pokémon en bijbehorende evenementen zorgen ervoor dat grote groepen spelers nog regelmatig samenkomen. Ruilen is een essentieel onderdeel van de Pokémon-ervaring en stimuleert contact tussen spelers. Het Buddy-systeem geeft je een band met dat hoopje pixels in je broekzak en maakt eindelijk goed gebruik van de AR-functionaliteit.

Lees hier meer.

©GMRimport

Sony verplaatst Uncharted-film naar 2021

De Uncharted-film is verplaatst naar 5 maart 2021. De film is uitgesteld als gevolg van het vertrekken van regisseur Travis Knight omdat zijn schema zou conflicteren met dat van Spider-Man-ster Tom Holland. Volgens The Hollywood Reporter en Deadline blijven zowel Holland als Mark Wahlberg betrokken bij de film.

Lees hier meer.

©GMRimport

Gerucht: Elden Ring geïnspireerd door Shadow of the Colossus

Nieuwe geruchten lijken erop te wijzen dat Elden Ring gaat uitbreiden op hetgeen dat zo kenmerkend is voor From Software. Deze uitbreiding schijnen inspiratie te nemen van Shadow of the Colossus.

Elden Ring is de nieuwste game van ontwikkelaar From Software, bekend van onder andere de Dark Soul-series, Sekiro: Shadows Die Twice en Bloodborne.

Via Reddit wordt informatie van Omni gedeeld, een bron die vaker informatie van From Software deelt. Hierin wordt gemeld dat het landschap van Elden Ring geïnspireerd is door Schotland en de game een open wereld schijnt te hebben. Het openwereldaspect zou tevens zijn afgeleid van Shadow of the Colossus. In plaats van meerdere kleinere zones die samen een geheel vormen, zoals bij Dark Souls, schijnt het nu een open wereld te zijn met uitgestrekte landschappen.

Lees hier meer.

©GMRimport

Eve Online-speler koopt schip voor 40.000 dollar

Eve Online-speler en YouTuber Scott Manley heeft een een zeldzaam ruimteschip gekocht voor omgerekend 40.000 dollar. Het geld wordt gedoneerd aan het Rode Kruis om de slachtoffers van de branden in Australië te steunen.

Twee weken geleden startte Eve Online-ontwikkelaar CCP de actie Plex for Good, een oproep aan spelers om hun in-game valuta Plex te doneren aan het Rode Kruis. dat geld inzamelt voor de slachtoffers in Australië. CCP belooft de verzamelde Plex, dat spelers met echt geld of de in-game valuta ISK kunnen aanschaffen, na afloop van de actie in dollars te doneren.

Lees hier meer.

©GMRimport

Review:Kingdom Hearts 3 Re Mind kun je gerust vergeten

Als je diep in de lore van Kingdom Hearts zit en deeltje drie helemaal tot het eind hebt uitgespeeld, is de kans groot dat je de Re Mind-dlc toch wel gaat halen. Je zoekt immers naar antwoorden voor al die opengelaten vragen en bent benieuwd wat deze bijzondere crossover tussen Disney en Final Fantasy in de toekomst gaat doen. Na de vijf uur aan content in deze dlc, ben je echter geen steek verder.

Deze review bevat spoilers voor het einde van Kingdom Hearts 3. Om de dlc te spelen, moet je eerst de basisgame hebben uitgespeeld.

Re Mind probeert met wat verhaaltechnische trucjes de plotgaten van Kingdom Hearts 3 te dichten. Niet dat dat per se nodig was, want het derde deel wist alles met flair aan elkaar te knopen, maar een beetje meer context kan nooit kwaad. Zeker in een franchise waarbij je inmiddels een multomap aan aantekeningen nodig hebt om het verhaal nog te kunnen volgen. Bovendien kregen sommige personages wel erg weinig liefde, en dat is met deze extra content ook mooi opgelost.

Lees hier meer.

©GMRimport

Doom Eternal heeft voorlopig geen ray tracing

In een interview met Digital Foundry laat Marty Stratton, studiobaas bij id Software, weten dat Doom Eternal bij de release geen gebruik maakt van ray tracing. Ook wordt er ingegaan op de verschillende mogelijkheden die beschikbaar zijn geworden door de nieuwe id Tech 7-engine.

Stratton geeft aan dat het team weinig bezig is geweest met ray tracing. Er is destijds een team geweest dat het idee heeft verkend, maar destijds waren er volgens Stratton genoeg andere zaken met een hogere prioriteit die aandacht nodig hadden. Om ervoor te zorgen dat de game op tijd uitgebracht kan worden, is er besloten om de focus niet op ray tracing te leggen.

Lees hier meer.

©GMRimport

Prijzen voor cloud-app Pokémon Home onthuld

De clouddienst-app Pokémon Home waarin spelers pokémon kunnen verzamelen en op kunnen slaan komt in februari uit. Met behulp van deze app kunnen gebruikers straks hun pokémon uit bepaalde games beheren en ruilen.

De app ondersteunt een aantal Pokémon-games: Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon: Let’s Go, Pikachu, Pokémon: Let’s Go Evee. De pokémon die worden opgeslagen in Pokémon Home kunnen dan ook worden overgebracht naar spellen die deze pokémon ondersteunen. De voorwaarde is dus dat de pokémon die overgezet wordt wel moet bestaan in de desbetreffende game. De Switch-games kunnen gekoppeld worden via Switch-versie van Home. Alle beestjes die een speler in Pokémon Home plaatst, worden opgenomen in de Nationale Pokédex, evenals de Mega Evoluties en Gigantamax-vormen van bepaalde pokémon.

Lees hier meer.

©GMRimport

Phil Spencer prefereert framerate boven resolutie op Xbox Series X

Xbox-topman Phil Spencer vindt het op de aankomende console Xbox Series X belangrijker dat de framerate van games vloeiend en stabiel is, dan dat er een hoge resolutie wordt bereikt.

Dat meldt hij in een interview met Stevivor. Ondanks dat Xbox Series X een resolutie van maximaal 8K ondersteunt, is de framerate volgens Spencer belangrijker.

Lees hier meer.

©GMRimport

CD Projekt Red licht uitstel Cyberpunk 2077 toe

Philipp Weber, hoofd quest-ontwerper bij CD Projekt Red geeft een toelichting op het nieuws dat Cyberpunk 2077 wordt uitgesteld.

Toen eerder deze maand bekend werd dat Cyberpunk 2077 een aantal maanden uitgesteld was, kwam dat gepaard met geruchten, zoals dit vaker gaat. Cory Barlog, creatief hoofd bij SIE Santa Monica Studio, deelt via Twitter zijn perspectief op één zo’n gerucht. Hij reageert op een nieuwsartikel van Push Square, die het gerucht deelt dat het uitstel komt omdat de game nog niet goed draait op consoles. Barlog zegt vervolgens dat iedere game slecht draait tot deze geoptimaliseerd is.

Lees hier meer.

©GMRimport

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Rusland wil beslag op activa van World of Tanks-studio's leggen
Gamer.nl
Nieuws

Rusland wil beslag op activa van World of Tanks-studio's leggen

Topmannen zouden 'extreme activiteiten' steunen

De Russische overheid probeert beslag te leggen op de activa van World of Tanks-ontwikkelaars Wargaming en Lesta Games.

Russische staatsmedia claimen dat topmannen achter de studio's van extreme activiteiten gerelateerd aan hun ondersteuning van Oekraïne worden beschuldigd (via Eurogamer), en dat de Russische overheid daarom controle over de studio's wil krijgen.

Als gevolg van de Russische invasie van Oekraïne werd de ontwikkeling van World of Tanks en de diverse spin-offs in 2022 onder een andere studio ondergebracht. Wargaming vertrok uit Rusland en Wit-Rusland, terwijl de kantoren in Moskou, Minsk en Sint-Petersburg onder de naam Lesta Games doorgingen. Daardoor bestaan er nu in feite twee bedrijven achter de World of Tanks-franchise en twee versies van de game.

Rusland wil nu zowel de aandelen van Lesta-eigenaar Malik Khatazhaev als Wargaming-eigenaar Viktor Kisly overnemen. Dit omdat Wargaming Oekraïne zou steunen. Beide heren zouden volgens Rusland onderdeel uitmaken van "een associatie die extreme activiteiten uitvoert". Ook een in-game campagne in World of Tanks waarbij er geld voor ambulances in Oekraïne werd opgehaald zou als voorbeeld worden genoemd.

Lesta Games laat op zijn beurt weten niets tegen de wet te hebben gedaan of informatie te verbergen, en zich dan ook geen zorgen te maken over de situatie. Wargaming benadrukt niet meer actief te zijn in Rusland en Wit-Rusland.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Systeemeisen van Elden Ring Nightreign bekendgemaakt
Gamer.nl
Nieuws

Systeemeisen van Elden Ring Nightreign bekendgemaakt

Game komt op 30 mei uit

Fromsoftware heeft de systeemeisen van de pc-versie van Elden Ring Nightreign naar buiten gecommuniceerd.

De minimale systeemeisen luiden als volgt:

  • OS: Windows 10

  • Processor: Intel Core 15-10600 of AMD Ryzen 5 5500

  • Geheugen: 12GB RAM

  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB of AMD Radeon RX 580 4 GB

  • Opslagruimte: 30GB

  • DirectX: DirectX 12

  • Geluidskaart compatibel met Windows

En dit zijn de aanbevolen systeemeisen van de game:

  • OS: Windows 11

  • Processor: Intel Core 15-11500 of AMD Ryzen 5 5600

  • Geheugen: 16GB RAM

  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070 8 GB of AMD Radeon RX Vega 56 8 GB

  • Opslagruime: 30GB

  • DirectX: DirectX 12

  • Geluidskaart compatibel met Windows

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!