Atlus-insider: Persona 3 Reload en Metaphor: ReFantazio komen naar Switch 2
Nieuws

Atlus-insider: Persona 3 Reload en Metaphor: ReFantazio komen naar Switch 2

De insider heeft een feilloze reputatie

Volgens de betrouwbare insider 'みどり' zal Atlus zowel Persona 3 Reload als Metaphor: ReFantazio uitbrengen op de opvolger van de Nintendo Switch.

Op X reageerde de insider op een claim van Atlus dat het bedrijf op de hoogte is van de vraag naar Persona 3 Reload op Switch, en dat het team er over praat. Volgens de insider komt de game echter naar de nog onaangekondigde Switch-opvolger, en zo ook Metaphor: ReFantazio.

De insider in kwestie heeft eerder al veel correcte informatie naar buiten toe gelekt. Zo wist hij precies hoe Persona 3 Reload zou gaan heten en wanneer de game aangekondigd werd en voorspelde hij ook de naam en gameplayonthulling van Persona 5 Tactica. Het lijkt er dan ook op dat alle gelekte informatie van de insider uiteindelijk uitkomt, zo merken ook mensen op gameforum ResetEra op.

Persona 3 Reload verschijnt op 2 februari 2024 op pc, PlayStation- en Xbox-consoles. Ook komt de game op release meteen op Xbox Game Pass uit. Het is een remake van de oorspronkelijke Shin Megami Tensei: Persona 3 die op PlayStation 2 uitkwam. In de game krijgen spelers de besturing over een student die zich aansluit bij de Specialized Extracurricular Execution Squad (SEES). Deze groep onderzoekt een vreemde afwijking genaamd de Dark Hour, waarbij ze toegang krijgen tot de Tartarus - een gigantische toren waarin monsterlijke wezens genaamd de Shadows vertoeven. Overdag gaan spelers naar school en hebben ze sociale interactie met medestudenten, wat ze 's nachts sterker maakt.

Metaphor: ReFantazio is een nieuwe rpg van het creatieve team achter de Persona-spellen, ontwikkeld door Studio Zero. Sleutelrollen zijn weggelegd voor regisseur Katsura Hashino, componist Shoji Meguro en character designer Shigenori Soejima. De game moet ergens dit jaar verschijnen op pc, PlayStation- en Xbox-consoles. De game speelt zich af in een Europese setting geïnspireerd door de Middeleeuwen.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tweede open bèta voor Fatal Fury: City of the Wolves op komst
Nieuws

Tweede open bèta voor Fatal Fury: City of the Wolves op komst

Wordt eind deze maand gehouden op PS5, PS4, Xbox Series en Steam

Vanaf 27 maart wordt er een tweede open bèta voor het in april te verschijnen Fatal Fury: City of the Wolves georganiseerd.

Dat heeft SNK aangekondigd. Afgelopen februari werd er al een eerste open bètaperiode gehouden en de tweede gaat op 27 maart om 6:00 uur van start. Hij loopt tot 31 maart 10:00 uur. De bèta kan door iedereen op PlayStation 5, Playstation 4, Xbox Series X en S en Steam gespeeld worden. Een PlayStation Plus- of Game Pass Core-abonnement is niet vereist.

Spelers kunnen tijdens de tweede bètaperiode uit negen personages kiezen - waaronder voor het eerst Tizoc - en modi als Ranked Match, Casual Match, Room Match, Classic Versus en Training uitproberen.

Fatal Fury: City of the Wolves bevat zowel bekende als nieuwe gezichten - in totaal zullen er zeventien speelbare personages op release beschikbaar zijn. Natuurlijk keren iconische personages als Terry Bogard en Rock Howard terug. Nieuwe personages zijn onder andere Vox Reaper en Preecha. Er komt ook een seizoenspas uit waarmee vijf personages worden toegevoegd.

City of the Wolves moet nieuwe mechanieken met klassieke fighter-gameplay combineren. Zo is er een nieuw REV-systeem, waarmee krachtige moves mogelijk zijn. Klassieke systemen als Combination Attacks, S.P.G. en Just Defense keren terug. Naast een 'Arcade Style'-besturing voor ervaren rotten is er ook 'Smart Style'-besturing voor nieuwkomers, waarbij via simpele knoppencombinaties mooie moves gemaakt kunnen worden.

Naast de verhalende modus is er ook een rpg-adventure genaamd Episodes of South Town, waarbij spelers XP verdienen en skills opbouwen. Verder wordt de game ook uitgerust met moderne en gewilde opties voor fighters, zoals rollback netcode, cross-platform-gameplay en diverse online opties.

Fatal Fury: City of the Wolves komt op 24 april uit voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series-consoles, Steam en Epic Games Store. De Fatal Fury-reeks ging in 1991 van start met Fatal Fury: King of Fighters op de Neo Geo. De laatste game in de franchise kwam in 1999 uit, maar sindsdien zijn veel van de personages uit de reeks wel in de King of Fighters-franchise verschenen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fans werken aan remake van Counter-Strike 1.6
Nieuws

Fans werken aan remake van Counter-Strike 1.6

CS: Legacy staat gepland voor een release dit jaar

Een groep fans werkt aan CS: Legacy, een remake van Counter-Strike 1.6 die op Valve's Source Engine SDK wordt ontwikkeld.

Het project wordt ontwikkeld door diverse voormalige ontwikkelaars van de CSPromod, een volledig aanpasbare versie van Counter-Strike op de Source Engine. CS: Legacy wordt "helemaal met honderd procent custom code en game assets ontwikkeld".

In de trailer die is uitgebracht is te zien dat klassieke elementen uit Counter-Strike 1.6 nagebootst zijn, waaronder de klassieke geluiden, remakes van oorspronkelijke maps zoals Nuke, en ragdoll-animaties.

Hoewel het de bedoeling is dat CS: Legacy in de loop van dit jaar verschijnt, is het nog maar de vraag of Valve - de eigenaar van de IP - dat laat gebeuren. Zo werd Classic Offensive, een remake van Counter-Strike: Global Offensive, eerder al offline gehaald door het bedrijf. Aan de andere kant wordt Black Mesa, een door fans gemaakte remake van de eerste Half-Life, wel toegelaten.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!