Origineel bericht: Sony's PlayStation 5-presentatie vindt op donderdag 11 juni om 22:00 plaats. De stream is te bekijken of het YouTube- en Twitch-kanaal van PlayStation.
Op PlayStation Blog vertelt de fabrikant dat de stream wordt uitgezonden in 1080p en 30fps om het productieproces te vereenvoudigen voor ontwikkelaars die thuis werken. Ook raadt het kijkers aan met een koptelefoon te kijken om 'coole audio' te ervaren.
Sony's livestream zou eigenlijk vorige week plaatsvinden, maar werd uitgesteld wegens de Black Lives Matter-protesten. Nu heeft Sony een nieuwe datum aangekondigd: donderdag 11 juni om 22:00 uur, precies een week later dan gepland.
Sony zegt niet of het de PS5 zelf toont, maar meldt wel dat 'grote en kleine' en 'nieuwe en bekende' studio's PlayStation 5-games tonen tijdens een presentatie van iets meer dan een uur. Gespeculeerd wordt dat Resident Evil 8, een remake van Demon's Souls en een vervolg op Horizon Zero Dawn worden getoond.
De stream wordt uitgezonden op het Twitch-en YouTube-kanaal van PlayStation. Je kan de stream ook samen met ons kijken, dat kan je hier vinden.
Reacties op: Kijk hier de de PlayStation 5-presentatie terug
Goodmushin
Quirinius
Millman7
MikkelR1
denver
wazp
Er is letterlijk aangekondigd dat ze "games" gaan laten zien. Dus zo gek is het niet dat mensen er dan van uit gaan dat het kastje zelf niet wordt getoond. Al denk ik zelf dat het geen verassing is als het kastje wel wordt getoond, maar ga er in ieder geval niet van uit. Kan t alleen maar meevallen.
ErikNus
MrWhite
Ik denk ook dat ze hun kruit niet gaan verschieten met een console reveal van +/- 20 a 30 minuten. Dan blijft er niet veel tijd meer over om games te laten zien.
kloakaTV
Bteqq
TommyVercetti
Vriess
darkmanwls
Vriess
Oh? Heb jij officiële foto's van de achterkant van de controller gezien? Ik niet.
darkmanwls
hulstpower
Misschien dat dit je blij maakt
El Ninjo
Ik vrees van niet, backbuttons zijn voor een relatief kleine groep spelers (competitive multiplayer b.v.) van belang.
hulstpower
xeros
Quirinius