We werden platgebombardeerd door Ubisoft met materiaal van diens Xbox-only game Deathrow. Minstens één keer per week kwam de uitgever met nieuwe screenshots, filmpjes of informatie naar ons toe. Dit beeldmateriaal zag er keer op keer goed uit en de tijd is bijna aangebroken om te kijken of de beelden niet gelogen hebben. Deathrow is namelijk vandaag goud gegaan. As you probably already have noticed, we have a brand new website with lots of new stuff including a new layout, a new forum for discussing Deathrow and SouthEnd Interactive.
Deathrow has also gone gold and is set for release in Europe on the 17th of October and the 22nd in North America. Here are the two boxes.Voor de verandering mogen wij Europeanen eens eerder een spel spelen dan onze buren aan de andere kant van de oceaan. Of het ook de moeite waard zal zijn, is vraag twee. De eerste review van de titel is in ieder geval positief. de Australische versie van het 'Official Xbox Magazine' heeft een 7 pagina's tellende recentie van Deathrow geschreven, en geeft de keiharde aktie game een 9.3.
Met dank aan RefriedNoodle voor het melden van dit nieuws.
Reacties op: Xbox-only aktie game Deathrow heeft een goud randje
anonymous
eXistor
anonymous
Sagat
merveilles
en voor de game cube metroid prime.zelda,resident evil 0,final fantasy crystal chronicle,animal crossing en star fox.
it's a happy time for gamers like me.
The_Unforgiven
Murazor4096
maar waarom kan ik geen waardes meer geven aan posts? Ik meen me te herinneren dat ik ooit flame uit een editboxje kon kiezen?
OnTopic: niet iets wat ik zo zou kopen…. ns kijken of er ergens een demootje bij een tijdschrift zit
4play
dit is wel typerend voor de xbox users trouwens… IMHO…
jammer dat he spel niet op PC komt zou fijn zijn om eens iets anders te spelen opPC en xbox is gewoon een PC dus..
Jaap van Nes
anonymous
Hou nou alsjeblieft gauw je bek dicht. Waarschijnlijk heb jij alleen een
pc en is voor jou de pc heilig. Nou sodeflikker dan maar op want dan
vind ik joun post nog lamer dan die sukkels hierboven, wat waarschijnlijk
weer us ps2 bezitters zijn zodat de x box flink word afgekraakt.
The_Unforgiven
Ontopic: Lijkt me wel een vette game, ik hou wel van futuristische sportgames met een flinke dosis geweld. Ik ga er geen Xbox voor kopen. Btw dit was Blitz Disc Arena voor de pc
anonymous
lekkerbek312
wat dacht je dat de rest was?
anonymous
kijk op het forum, zijn al tig discussies over en je
kan er zo in meedoen. Alsjeblieft ga hier niet verder
op in. Alles is hetzelfde aan de consoles, behalve de
makers van de console en wat minimale hardware
dingetjes. De pc is beter zolang je die maar blijft
upgraden. Kijk voor meer discussies hierover op het forum.
Zo heb ik het forum ook weer eens lekker gepromoot
A.I.
Alleen ff voor de mensen die hem al hebben:
Er was een gerucht dat er een demo van Splinter Cell bij Deathrow zou zitten.
Klopt dit?
Marco
Marco
Deniax
GuustFlater
ban
212.178.7.57
GuustFlater