Aangezien The Burning Crusade, Blizzard’s langverwachte expansion van World of Warcraft, 2,4 miljoen keer over de toonbank ging op de eerste verkoopdag, zijn er vast wel een aantal gamers die het spel helaas niet meteen in handen hebben kunnen krijgen.
Mocht dit het geval zijn, wees dan niet getreurd! The Burning Crusade is niet alleen verkrijgbaar in gamewinkels in onze echte wereld, maar kan nu ook via de officiële World of Warcraft website worden gedownload als een directe online upgrade voor het originele spel.Om de expansion te downloaden hoeven spelers in te loggen in hun account, op de Burning Crusade download button te klikken en $39.99 over te maken met een credit card. Eenvoudiger kan het bijna niet!
Reacties op: WoW: The Burning Crusade nu ook te downloaden
Euronymous
Huh
eibert
tehpwn4g3
Cryothic
Je betaald inderdaad geen 20 euro voor een doosje.
Echter is het meer dan een doosje.
Het moet gedrukt worden, de handleiding moet gedrukt worden, het moet vervoerd worden. Het komt in de winkels te liggen. Elke winkelier wil er ook zijn eigen winst op pakken…
Het feit dat een kale download 40 dollar kost, waarvan een gedistribueerde versie 30 euro kost, dat is belachelijk.
Vegetom
Flowz0r
Daarnaast gaat het ook gewoon om het spel en wss zal de handleiding e.d. er gewoon in pdf formaat bijgeleverd worden.
Huh
Dat moet gewoon veel goedkoper kunnen.
Druk/Distributie/verschep ings/en wat ik veel wat voor kosten worden zo gespaard.
Je kunt het wel proberen te verdedigen met "je betaalt voor het spel'. Het feit blijft dat het vreemd is dat het even duur is als in de winkel!
RadiuZ
RAP The Ripper
Pinglord
Trouwens, als de downloadversie goedkoper zou zijn, dan kopen toch veel minder mensen het spel in de winkel. Dat kan ook niet de bedoeling zijn.
Dagfinnr
Het is het zelfde spel. De ontwikkeling is dus ook hetzelfde en die kosten die daarvoor gemaakt zijn dus ook het zelfde. Dat je er in de winkel een doos , boekje, cd etc bij krijgt dat zou voor de prijs niks uit moeten maken het is alleen maar 'leuker'.
Dat moet gewoon veel goedkoper kunnen.
Druk/Distributie/verschep ings/en wat ik veel wat voor kosten worden zo gespaard.
Het gaat bij een game of welk ander software product dan ook, niet om de waarde van de bijvoegsels maar om de waarde die het product zelf, de software, heeft (wordt toegekend door diverse factoren ).
Kun je mij uitleggen waarom je het vreemd vindt dat de 'internetversie' even duur is als de tastbare versie en dan niet met die bovenstaande quote? Dat is namelijk een inkoppertje.
anonymous
EvilMonkey900
Maar ja, als ik hem ooit ga kopen, koop ik hem echt
anonymous
Psychoot
Je bent evengoed lang bezig als je computer crashed aangezien je nog 16u moet updaten
Maargoed origineel is imo altijd leuker….
Huh
Cryothic
Gewoon online, achter msn, voor dezelfde prijs als dat het normaal kost om een zaal te huren inclusief voorzieningen en studiemateriaal.
Want ja, je betaald tenslotte voor de cursus. Dat ze dan een zaal moeten huren, pc + beamer moeten hebben/huren, boeken en kladblokken moeten regelen, dat is alleen maar leuk natuurlijk.
Even een kleine uitleg hoe de wereld werkt. Mensen willen geld verdienen.
Als jij dus een spel maakt, wil jij daar geld aan verdienen. Vervolgens wil je dat in een doosje, met een boekje erbij (omdat het leuk is), maar de drukker wil ook graag wat geld zien. Dan moet het naar de winkels vervoerd worden. En raad eens? Idd, de transportmaatschappij wil ook geld zien. Dan ligt het in magazijnen (al dan niet van de winkeliers), en hee… kijk nou, opslag kost ook geld. Vervolgens ligt het in de winkel… en wat denk je? Jemig, het zal niet waar zijn… wil die winkelier er ook nog wat geld aan verdienen…
Even kijken, wie we allemaal nu hadden:
Ontwikkelaar/uitgever
Drukker
Transporteur
Opslag/Overslag
Winkel
En iedereen wil zijn deel van de prijs.
Nu wordt het online aangeboden.
Drukker valt weg, transporteur valt weg, opslag en overslag valt weg, winkelier valt weg.
Enige wat er bij komt is bandbreedte voor de ontwikkelaar/uitgever. Maar dat zal lang niet zoveel zijn per download als dat normaal al die tussen-partijen kosten.
Zo… en wie niet op zat te letten mag nablijven
Mutsaers78
Waar je aan voorbij gaat is dat als Blizzard TBC voor bijvoorbeeld 20 euro aanbiedt er helemaal niemand meer een spel in de winkel koopt.
Dit zal (terecht) klachten van de winkeliers geven, aangezien zij met een omzetmindering te maken hebben.
Vandaar dat Blizzard ook zijn prijzen online zo hoog houdt, om de normale distributielijnen (de winkels dus) niet uit de markt te prijzen.
Ray1618