De klassieker Resident Evil 4 komt na het debuut op de GameCube en de overzetting naar de Playstation 2 dit jaar ook naar de Nintendo Wii toe. De bewegingsgevoelige besturing van de Wii wordt gebruikt en de extra content die in de PS2-versie te vinden was is tevens aanwezig.
Het mooiste van dit alles is dat het spel niet voor de volle mep in de winkel komt te liggen, maar voor ongeveer 30 euro te koop zal zijn. De Amerikaanse webshop van Capcom prijst het spel namelijk voor 29,95 dollar aan. Resident Evil 4: Wii Edition verschijnt op 29 juni.
Reacties op: Wii-versie Resident Evil 4 voor budget prijs in de winkel
Grid_lock
Gamer24
Edit: Ik bedoel natuurlijk Umbrella Chronicles
Rent A Ham
Handig voor de mensen die geen GC hebben, maar toch #4 willen spelen.
metzman
Gamer24
*BlueBoX*
Paultjo
Gamer24
slayernl
fant
metzman
kurtblack
anonymous
*BlueBoX*
*BlueBoX*
En ik denkw el dat het grafish wat mooier zal zijn, vooral de licht efecte
RefriedNoodle
De fout die ze met Prince of Persia hebben gemaakt, zeg maar.
*BlueBoX*
Vichan
Dizzytal
Ik weet niet of er al een datum voor RE:UC staat, maar wellicht dat het daar ook iets mee te maken heeft :? Je kunt je geld maar één keer uitgeven, maar als RE4 nu een budgetprijs krijg hou je misschien wel wat over voor RE:UC ;?
SilverGun