
Nieuws

intro text
Een aantal screenshots zijn vrijgegeven van Test Drive Unlimited. De game, welke vooral gericht zal zijn op online play, speelt zich af op een nauwkeurig gemodelleerd eiland. Met maximaal 8 spelers tegelijk kunnen races worden gehouden tussen auto's en motoren. Uit meer dan 125 voertuigen zal zijn te kiezen. Een aantal ervan zijn te zien op de screenshots die hier zijn te vinden.
Reacties op: Veel Ferrari's te zien op screens Test Drive Unlimited
Saphira
SupAGT
=HellFire=
strangegun
Pr3fix
SikTh_
GoofyZ3
SjaakHaas
Morres
GoofyZ3
Goldrusher
=HellFire=
tehpwn4g3
Nepiroc
Tuurlijk heeft de demo wat minpuntjes (bugs, beetje onrealistische besturing, vage omgevingsgeluiden, zeer domme ai, en nog wel wat meer) maar die zijn echt nog wel weg te werken in die paar maand. Hopelijk doen ze dat ook. Vind het wel weer erg cool dat er steeds nieuwe auto's te zien zijn op die screens, die Ferrari GTO bijv. lijkt me erg leuk om in te racen Het hele idee om met 1000en mensen in zo'n groot gebied te rijden en elkaar uit te dagen (raampje los, wanna race?) en het aanbieden van vele auto's en zelfs motoren spreekt mij iig erg aan en kwam in de demo al voor een aardig deel tot zn recht.
=HellFire=
MadMike
die demo was ook al vet tof
Nepiroc
Vadsige LauLau
greetz your grandma
Lucifur
Al met al kijk ik HEEL .. heel erg uit naar deze game. Voornamelijk t online gedeelte soort van MMO Racing Game waar je huizen koopt, autos/motors aanschaft en lekker kan racen. Zelf races maken door checkpoints te zetten etc etc maakt het toch wel een zeer aantrekkelijke release.
Daarnaast er zit behoorlijk wat tijd tussen de demo en de release dus wellicht tweaken ze het een en ander nog behoorlijk (lijkt me wel) zodat t wat prettiger en misschien zelfs mooier voelt.
Afwachten dus en niet een demo afkeuren die bijna een half jaar voor de release op de markt komt!
Smash046