Midway heeft bekend gemaakt dat ze de shooter Unreal Tournament 2007 van naam zullen laten veranderen. De game zal verder door het leven gaan als Unreal Tournament III. Opvallend, want het is de vierde game van de franchise.
Eerst was er Unreal Tournament, toen Unreal Tournament 2003 gevolgd door Unreal Tournament 2004 een jaartje later. Logischerwijs zou dan nu 2007 worden aangehouden. Midway en ontwikkelaar Epic kiezen er echter voor om III achter de game te zetten. Een verwijzing naar de Unreal Engine 3.0 waarop de game gemaakt is.
Wellicht dat de naamsverandering erop duidt dat de game vertraagd is en niet in 2007 het daglicht ziet? Doemscenario's!
Reacties op: Unreal Tournament 2K7 wordt Unreal Tournament III
laminaatplaat
razeNL
Unreal werd Unreal 2
Unreal Tournament werd Unreal Tournament 2003 -> 2004
(vooralsnog) geen Unreal, maar wel Unreal Tournament 3.
alienator
Erwie
Lennie
Morti
Nu heb je meer het idee dat je te maken hebt met een grote game waar je meerdere jaren zoet mee bent en niet volgend jaar een ut2008 in de winkels hebt liggen.
fhwendel
/Edit: http://www.unrealtournament3.com/ is nog niet bezet, geld verdienen?
anonymous
sharkzor
echt wel!
.nl is echter nog vrij.
[CyW]-=BigBear=-
DarkBasic
JeanVer
EPIC zou aangeklaagd moeten worden voor het gang-rapen van UT, de perfect mp-shooter.
Breepee
maikelsteneker
kreative
Teecay
Nu ff nostalgisch potje UT99 doen
SumatroX
Ik denk dat dit een beetje hun logica is
fhwendel
ut3.com - registered 2001
unrealtournament3.com - registered 2002
Hmm misschien dat ut28 nog niet geregd is, voor ooit een keer ?
pelikaan
EvilMonkey900