Op Xbox 360-front zijn het vooral de Japanse games die de komende dagen in de schijnwerpers zullen staan, daar Microsoft de Tokyo Game Show gebruikt om ook het Japanse publiek warm te krijgen voor diens games en console. Blue Dragon kennen we echter ook in Europa al een tijdje en lijkt ook voor 'ons westerlingen' een alleraardigste spelletje te worden.
Blue Dragon is een RPG voor de Xbox 360 van de man achter de Final Fantasy-reeks, Hironobu Sakaguchi. Voor de grafische stijl is Akira Toriyama aangewend, de man achter Dragonball Z. Dit vertaalt zich ook duidelijk in de graphics, die een komische, unieke stijl uitstralen. Vanaf 22 september kun je alles gaan lezen over Blue Dragon op de officiële website. Update: Van Blue Dragon zijn nu ook bewegende beelden te zien. De gelikte graphics van de trailer blijven in de gameplay filmpjes goed overeind. Check ze hier.
Reacties op: Unieke stijl van Blue Dragon toont zich op screenshots *
Vichan
Kuupers
*Unknown*
[CyW]-=BigBear=-
P.s. wat ik wel altijd jammer vind is waarom al die figuren in Dragonball etc zo boos moeten kijken.. Niet echt een goed voolbeeld voor alle kinderen die naar dat soort tekenfilms kijken.. Groeit een leuke generatie mensen op zo met al die 'boze' en geweldadige tekenfilms op al die commerciele kinderzenders tegenwoordig.. Dat wilde ik ff kwijt..
jantjegoestobollywood
jantjegoestobollywood
Sorry ben in een melige bui
JunkieVirus
ik hoef geen game te missen zodra alle 3 de next gen consolles thuis staan
waarneer komt deze? blue dragon
[CyW]-=BigBear=-
En dan klaagt men over verharding van de maatschappij tegenwoordig.. Tja, als je ziet wat kinderen tegenwoordig voorgeschoteld krijgen via TV etc gaat dat alleen maar erger worden..
Maargoed, laat maar..
*Unknown*
Vichan
radic
reflector
Earthshaker
k3v4h
Ronn
Aesop
In mijn tijd was het skychannels Funfactorydat de kloksloeg:
He-man Master of the Universe, Transformers, Braveheart, Jayce and the wheeled warriors, the Care bears.
Dat was ook niet allemaal even vrolijk hoor…
Nootmuskaat
LUPUS
Gelukkig ziet het spelleke er wel tof uit
inoj
Vichan