Microsoft heeft een interessante manier gevonden om wat meer aandacht te krijgen voor diens free-roaming actiegame en wellicht uiteindelijk ook wel wat meer exemplaren van de game te verkopen. De eerste oplage, althans een beperkt aantal exemplaren, van de game bevatten namelijk niet alleen Crackdown zelf, maar ook een uitnodiging voor de multiplayer beta van Halo 3.
Hoeveel exemplaren of hoe lang de multiplayer beta gekoppeld wordt aan Crackdown is niet bekend, maar het klinkt in ieder geval als een toffe extra.
Reacties op: Uitnodiging Halo 3 MP beta bij aankoop Crackdown
The Outlaw
Aligator NL
Kwastie
Euronymous
Mr.Demandred
Nyana
Sasuke
anonymous
Reckuuza
misjnoe
Jeffrey84
PleePotX
"een beperkt aantal"
Gleniatorix
Languh
inoj
vincitore
maartencartman
DBM
Ik weet niet of jij al de voltooide versie van halo 3 hebt gezien.. je weet niet hoe hij er over een half jaar uitziet, er wordt nog veel aan hedaan dus dan moet je er nu nog niet over gaan oordelen
Crazyforyou
Crazyforyou