Uitgever Ubisoft heeft SunFlowers overgenomen, de eigenaar van de bekende Anno-reeks. Ubisoft heeft hiermee ook direct een belang van 30% in ontwikkelaar Related Designs, dat momenteel werkt aan een nieuw deel in de Anno-reeks. De Anno-reeks is samen met The Settlers een van de sterkte gamereeksen in Duitsland en het toeval wil dat The Settlers al een aantal jaren tot de stal van Ubisoft toebehoort. Het van oorsprong Franse bedrijf heeft hiermee zijn grip op de Duitse gamesmarkt behoorlijk versterkt.
Of de overname van SunFlowers door Ubisoft gevolgen heeft voor de aankomende DS-versie van Anno 1701 is nog niet bekend.
Anno 1701
Reacties op: Ubisoft neemt Anno-eigenaar Sunflowers over
WeZet
SunTV
Holland88
StevieNL
Tilo
Bioh4zard
inoj
Rent A Ham
Veelal studio's die hebben meegewerkt aan grote projecten (Halo, MOH, UT) maar zelf geen mainstream spul hebben geproduceerd, of disney / pixar games.
Wat ze dan weer wel hebben zijn studio's als Gas Powered Games, Volition, Inc. en mijn grote favoriet: Relic Entertainment.
Een beetje een vreemde publisher, maar op het moment wel mijn favoriet.
Ook vind ik dat Ubisoft in plaats van nieuwe studio's aankopen maar eens moet beginnen aan Beyond Good and Evil 2, al zal dat denk ik niet gebeuren
Glory