Nog dit jaar wil Microsoft met de opvolger voor Forza Motorsport op de markt komen. Net als bij diens voorganger, wil men een behoorlijk realistische racegame ontwikkelen, die desondanks voor een erg groot publiek toegankelijk moet worden. Een vergelijking met Gran Turismo wordt graag door gamers en de media gemaakt en ondanks dat de vorige Forza-game uitstekende concurrentie bleek voor GT4, wil de ontwikkelaar van de game de vergelijking tussen beide racefranchises liever gewoon uit de weg gaan. Vooral omdat hun filosofie achter Forza anders is en de game op een aantal punten toch anders is opgezet.
In dit nieuwe filmpje worden de tuning-mogelijkheden van de game getoond. Dit zal een belangrijk onderdeel gaan vormen in het geheel, zeker wat het online-onderdeel betreft. Daar wil men namelijk aanzienlijk meer aandacht aan gaan besteden dan voorheen. Voorlopig willen wij eigenlijk vooral echte ingame beelden zien op de screenshots en filmpjes. Het is nu nog steeds een beetje spelen tussen target-renders en echte ingame engine kwaliteiten. We hopen toch wel dat men minimaal het niveau van PGR3 zal weten te behalen.
Reacties op: Tune je bak in nieuw Forza Motorsport 2 filmpje
MastR-12
aventar
Scorp the Great
Ronn
PanzerGeneral
GoofyZ3
Hopenlijk gaan ze dit niet doen met gran turismo, want dan word het echt te bout voor woorden. NFS is al naar de klote, nu dit spel met die bumber gedoe en spoiler gedoe…. pffff when does it end.
Brainstorm4ever
spoiler = downforce dus kan je hem beter besturen…
laminaatplaat
Ik zie echter liever dat je een auto kan opbouwen uit de onderdelen van de prijslijst zoals die in het echt is want bij een bmw is sowieso niet maar 1 soort velg in 1 inch maat leverbaar..
Ronn
Ronn
Kijk ook bijvoorbeeld naar de racemodellen van die wagens. Ook die zijn vaak nog verder uitgerust met spoilers, sideskirts, bredere banden etc. vergeleken met de straatversies.
laminaatplaat
AN ALIEN
Sakaguchi
Maar vind dat visueel tunen ook maar nix.
Aligator NL
Ronn
link1986
da bedoel ik niks mee hoor.
ma wat jullie mooi vinde is meestal toch al een flop.
NFSC ownt gewoon klaar.
Ronn
laminaatplaat
RoderikR
GoofyZ3