Afgelopen weekend plaatste Gibson een tweet waarin hij zijn waardering uitsprak voor een nieuwe abortuswet in Texas. De wet verbiedt abortus na zes weken en maakt het mogelijk een rechtszaak aan te spannen tegen ieder die na die periode een zwangere vrouw helpt bij het uitvoeren van een abortus.
In een statement van Tripwire laat het bedrijf nu weten het niet met Gibsons uitspraak eens te zijn en dat hij is afgetreden als directeur. Mede-oprichter Alan Wilson bekleedt de rol voor nu.
"Alan gaat samenwerken met de andere leiders binnen het team van Tripwire om de zorgen van werknemers en partners aan te kaarten, waaronder een bedrijfsmeeting en het aanjagen van gesprekken met het leiderschap en alle werknemers."
Na de tweet van Gibson vorige week spraken meerdere fans, ontwikkelaars en andere mensen uit de industrie zich negatief uit over zijn opmerking. Shipwright Studios, dat Tripwire hielp met de ontwikkeling van Maneater en Chivalry 2, brak alle banden met het bedrijf.
Reacties op: Tripwire Interactive-directeur afgetreden na anti-abortus tweet
Chinco
Quintex
-JK-
Je kan zeggen dat het part of the job is, als CEO zou je een voorbeeldrol moeten hebben. Maar aan de andere kant ben je ook een mens en heb je een eigen mening.
FlorisdeBijl
tremere
Exalian-1
Maar zoals je nu ziet: Nee meneer, die mening mag je niet hebben! Hup weg met jou!
Ik vind dat er voor beide kanten van het argument goede punten zijn, maar hoe kunnen wij die ooit bespreken met elkaar als je met de ene mening kapot wordt gemaakt, en niet met de andere?
gotcha123
Exalian-1
tremere
Bigds9fan
Exalian-1
tremere
Exalian-1
Het enige wat de vaccinatie doet is dat de ziekte je niet ernstig belast. Het is dus je eigen keus of je heftig ziek wilt worden of niet. Maar het verspreiden heeft er niets mee te maken.
tremere
Exalian-1
Chinco
Ik ben zelf tiener vader geweest, dus ik weet er alles van. Wees een vent, vrouw en neem je verantwoording.
Twee keer kwaad maakt nog geen goed. Sta het kind dan af aan een stel dat kinderloos is gebleven. Daar zouden zoveel mensen gelukkig van worden!
Grote praat over lichamelijke integriteit, maar die van je kindje dan?
tremere
Edit:
Een vrouw de mogelijkheid tot abortus ontnemen is ook een schending van lichamelijk integriteit, baas in eigen buik.
Exalian-1
Al ben ik het niet eens met de wetgeving zijn er ook genoeg argumenten om het kind in de buik te beschermen.
Chinco
Baas in eigen buik, ja. Wel of geen samenkomst om een kind te kunnen krijgen. Tot het moment dat je nieuw leven draagt, dan heb je daar de verantwoordelijkheid voor. En zeker niet het recht om een ander mens het leven te benemen, ook al is het je eigen kind.
Vreselijke, grove misdaden tegen de menselijkheid, wmb. Bijna 30.000 kinderen in Nederland elk jaar vermoord met toestemming van hun eigen moeder en vader. Hoe kun je daar zo luchtig me omgaan… harteloos.
tremere