Ligt Saints Row je niet helemaal en Heeft de Grand Theft Auto serie je nooit echt kunnen boeien? Het probleem dat je het concept van de spellen erg goed vindt, maar dat je gewoonweg meer wil? Neem dan eens een kijkje naar Crackdown van Real Time Worlds, een free-roaming game die er net een schepje bovenop doet.
Het is wellicht wat voorbarig om de titel met de groten uit het genre te vergelijken, maar Crackdown doet dingen die verrekte goed kunnen uitwerken. Zo neemt het spel alles niet zo serieus met de realiteit. Jij bent de agent van de toekomst die eigenhandig een hele stad van al het onrecht moet ontdoen. Door het spel evolueert je personage en wordt hij sterker en sneller zodat hij op een gegeven moment met auto’s kan smijten en grote afstanden kan springen. Ook de cell-shaded graphics helpen mee met het speelse karakter van het spel zoals ook weer op onderstaande screenshots te zien is.
Reacties op: Toekomstige agent weet van aanpakken op Crackdown shots
Vision 360
eibert
edit hebben jullie deze site al gezien http://www.ubisoft.co.jp
edsteel/
zeker een vete trailer bij home die gast is grapig op die bank
DuR3X
Tallon 4 NL
GaNoN20
whopper
ik denk dat de mensen die GTA games spelen liever saints row of just cause kopen ipv dit, en tegen de tijd dat deze in de winkels ligt is GTA 4 nog maar een paar maandjes verwijderd van release.
BlackShoud
nIrve
gangstah-X
aXxoN
Machiaveli
aXxoN
Lord Cava
AN ALIEN
YouriD
jantjegoestobollywood
MetalSonic
JunkieVirus
het mist iets weet niet wat maar gewoon niet intressant.
inoj
Camlann