Hoffman benadrukt dat hij het wel een "zeer interessante" ontwikkeling vindt voor Valve. Hij ziet echter nog een hoop voordelen in de manier waarop games nu gespeeld worden, waarbij spelers zelf de benodigde hardware in huis moeten hebben om ze te kunnen draaien.
Streamen geen korte termijnplan voor Valve
subtitle
Ontwikkelaar Valve gaat de technologie om games te streamen niet op korte termijn integreren binnen zijn platform Steam. Dit zei business development director Jason Hoffman tijdens een developer conference in Brighton
Reacties op: Streamen geen korte termijnplan voor Valve
Sponzie
Tuinhoer
geert1
Uiteraard is dit alles nog toekomstmuziek, omdat de verbindingssnelheden het niet aankunnen om in 1080p zonder zichtbare compressie en met een lage ping te streamen. Ik vermoed zelfs dat het gehele internet niet genoeg capaciteit zou hebben als alle gamers hun spellen nu streaming zouden gaan spelen. Er moet dus eerst nog een stap gemaakt worden qua infrastructuur en servertechnologie lijkt me, want op dit moment is de technologie nog niet volwassen genoeg om bijvoorbeeld een shooter in multiplayer te spelen met acceptabele reactiesnelheden.
Vandaar lijkt het me ook een goede keuze van Valve om dit nog even op de lange baan te gooien. Misschien is het wel de toekomst van gaming, maar dat zal de tijd moeten leren.
Mortal Kombat
Nietmachine
MrOmegaForce1888