Catherine lanceert 10 februari voor Xbox 360 en PlayStation 3, in een reguliere en een Stray Sheep-editie. Deze laatste kost 69,99 euro en bevat een t-shirt, twee onderzetters en een poster. Daarnaast bevat de Stray Sheep Edition alle extra's die bij de Amerikaanse speciale editie inbegrepen zaten, zoals het boxershort dat hoofdpersonage Vincent in de game draagt.
Soundtrack-cd bij pre-orderen Catherine
subtitle
Wie puzzelplatformer/role-playing game Catherine pre-ordert, krijgt de soundtrack evenals een boekje met daarin artwork van de game. In Nederland werkt uitgever Deep Silver hiervoor samen met winkelketen Gamemania, zo laat het via een persbericht weten.
Reacties op: Soundtrack-cd bij pre-orderen Catherine
Forsythia
Stealth95NL
YoungGamer
marekp
Bij Gamemania krijg je voor de prijs van de reguliere versie de stray sheep edition als je een pre-order plaatst. Dit is Inc alle extra's!
Bron http://www.gamemania.nl/Default.aspx?tabid=88&gmgame=26190
bigds9fan
En wat moet ik met een gebruikte boxershort?
Septaro1
eagle-eye
bigds9fan
http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2011/02/dnf-balls-of-steel-na-530w.jpg
dan vind ik het een beetje mager.