Ubisoft heeft vandaag een elftal nieuwe screenshots en een trailer beschikbaar gesteld van de PC-versie van Ghost Recon: Advanced Warfighter. In plaats van een overzetting van de Xbox 360 of Xbox-versie op de markt te brengen, koos Ubisoft ervoor om voor de PC een geheel nieuwe game te ontwikkelen die aan de wensen van de PC-gamer voldoet. Dit komt vooral neer om meer tactische vrijheid en controle over je teamgenoten. Speciaal voor de PC-versie werd de Zweedse ontwikkelaar Grin in de arm genomen.
De nieuwe trailers zijn te vinden op de FTP van Ubisoft. Je kunt zowel een Windows Media-bestand rechtstreeks streamen, of een gezipte versie van het filmpje downloaden. Meer weten? Lees ook onze preview.
Reacties op: Screens en trailer van PC-versie Ghost Recon AW
Grid_lock
Die straat op de eerste screen haal je zo uit het echte leven, vreselijk mooi imo
Sund
Grid_lock
masterwillems
AlienShine
Qualix
want die explosies zijn gerenderd met die nieuwe AGEIA PhysX kaart.
als ik bij de makers screens zie van met en zonder de kaart dan is dit echt gedaan met die kaart. dus al komt je aan met je 1900 xtx dan zal je niet zulke partical explosies krijgen. ghost recon is ook gemaakt om met die kaart te werken.
http://physx.ageia.com/footage.html
check de ghost recon stuff en vergelijk
Legendary
PanzerGeneral
vaak bij pc games het geval, ik hou ook niet van dat té perfecte…..
AlienShine
Denk voornamelijk maar aan zwaartekracht!
FredKroket
anonymous
EliteSoldat
dat maakt de 360 graw een xbxo 360 exclusive game
en dan kan ik deze ook nog op de pc halen
graphisch zijn ze vergelijkbaar met elkaar vind ik
mischien dat de pc versie iets scherper zal zijn omdat je de res wat hoger kan zetten
maar daar zal je wel een uber pc voor nodig hebben