De mogelijkheden van de mobiele telefoons worden met de dag uitgebreider. Deze zomer zullen de eerste telefoons met specifieke 3D-mogelijkheden op de markt komen, wat het ook mogelijk maakt om 3D games degelijk op deze apparaatjes af te spelen. Een uitgelezen kans om dé moeder van de echte 3D games, Quake, naar de mobiele telefoon om te zetten. id Software heeft hiervoor een deal gesloten met uitgever Pulse Interactive.
Quake Mobile, zoals de mobiele versie van id's shooter heet, hoopt de actie, sfeer en gameplay van het origineel nauwkeurig over te zetten. Hierbij wordt het belangrijkste onderdeel van Quake, de deathmatchmode, natuurlijk niet vergeten! Quake Mobile wordt ontwikkeld door Bare Naked Productions en verschijnt in juli, onder andere reeds voorgeprogrammeerd in de telefoon van een niet nader te noemen Koreaans merk. Of de Nederlandse markt dan al klaar is voor de 3D-telefoons, is nog even afwachten.
Reacties op: Quake binnenkort ook op mobiele telefoons
delly-boy
Erik_XP
Dark
Nicky_V
rickoviz
ik hoop wel dat je er nog meer games op kunt spelen
zoals Zelda en Mario
Yoshiiiii
Ronn
Ronn
JustinTimberlake
bunnyhop geluiden in de pauze lol"
Tja, dat bewijst maar weer wat de gemiddelde leeftijd is hier. Ik denk eerder: Bunnyhop geluidjes in de auto in de file, lol. Of eigenlijk, "lol", zo lollig vind ik het allemaal niet. Sterker nog, het doet me allemaal helemaal NIKS dat soort grappen. Zo.
clan-beware.nl
BdR
Desmond
wat moest ik dan ook verwachten van "Justin Timberlake" wannabe
ontopic: ik kwam ook laatst achter dat een nederlands bedrijf Yamuko ofzo een smartphone uitbrengt (of heeft uitgebracht) genaamd Omnikron die ook gebruikt kan worden als Games Console mischien is Quake hiervoor ook…….
delly-boy