De Octopuss Gun is een soort roze bazooka die octopussen afschiet. Zo'n octopus masseert het hoofd van zijn slachtoffer en zorgt ervoor dat hij aan de zijde van de speler gaat meevechten. Ook zit in dit pakket Professor Genki's Super Ballistic Man-a-pult, een wagen met een kanon die mensen kan opzuigen en afschieten. Tot slot ontvangen gamers Professor Genki's Leisure Stunt Suit. Een nauwsluitend pak met Genki's kenmerkende kattenmasker.
Professor Genki is in Saints Row: The Third de gestoorde presentator van de populaire spelshow Professor Genki’s Super Ethical Reality Climax. In deze show strijden de deelnemers op leven en dood om verschillende prijzen. In een van de spellen in de show mag een inwoner van Steelport door het met boobytraps bezaaide laboratorium van Professor Genki gaan en daarbij doelen neerschieten voor punten, of mensen voor de lol. "Maar pas op! Als je de hulpeloze panda neerschiet, wordt iedereen verdrietig", aldus THQ's omschrijving.
Reacties op: Pre-order-bonus Saints Row: The Third bevat octopusbazooka
shailesh1997
Kamekai
R-WIN
Waar ik het dan wel mee eens ben is dat GTA wel terug mag komen met: flame trowers, tanks, kill frenzies, vliegtuigen, etc.
Kortom laat ze hun eigen identiteit houden pls.
Wilbertus
vuule
John-kwz
En dat GTA juist serieus is vind ik alleen maar
beter want dan speelt de game heel anders vind ik
Markske
Hewy
We kunnen het ook gewoon verbieden om pre-order bonussen te geven maar dan maak je nooit de blits ;-)
Kortom, niet zo zeuren. Koop het als je wilt of niet als je er geen zin in hebt.