In een forumtopic waarin gamers hun ongenoegen uitspraken over het ontbreken van een PC-versie van Dark Souls, stelde Shoupinou zelf voor dat gamers een petitie opstartten om de aandacht van het management van Namco Bandai te vragen. Inmiddels is die aandacht er, volgens de communitymanager: "Mijn bazen kwamen naar me toe om met me te praten over deze actie, nadat het explodeerde over de hele wereld."
Hij vervolgde op het forum: "Als jullie de aandacht van Namco Bandai Games willen, hier heb je het. De toekomst is in jullie handen, en ik hoop dat jullie dit blijven steunen. Ik kan niet zeggen dat het daadwerkelijk gaat gebeuren (Ik heb die macht niet), maar ik kan je verzekeren dat het management van het bedrijf hiervan afweet, en ik denk dat dit een goede prestatie is en een goede stap voorwaarts."
Reacties op: Petitie voor PC-versie Dark Souls onder de aandacht van Namco
afkraker
dillan-survivor
Ronnie N
HaSh-AsSiN
En nu een petitie voor ontwikkelaars om extra aandacht te besteden aan hun game, voordat ze half gebakken peren aan ons verkopen voor de volle pond? (Zomaar een suggestie…)
D4rKy28
Frerix
Je hebt gelijk! Ik word momenteel echt ziek van de halfbakken consoleports op de PC.
Het is bijna niet meer de moeite waard om een gaming rig te kopen
Rickpetrusmaria
Markske
Is het dan weer niet goed?
kiekendief1986
Ik gun iedere PC speler het geweldige Dark Souls, maar ik hoop niet dat dit de deur open zet voor cheaters. Dus ik twijfel bij de gedachte van een PC poort. Kan iemand zich de PC poort van Resident Evil 4 heugen? Daar krijg ik nog steeds koude rillingen van.
Farting Bob
ali3n8tor
Maar, de game is zooo voor consoles gemaakt dat een pc versie er alleen maar afbreuk aan doet.
-Onspeelbaar met muis en keyboard. de delicatesse die in sommige wapens zit is onmogelijjk na te bootsen zonder controller. (natuurlijk kan het, maar de hele feeling van de combat zal er niet zijn)
-Het is een ultra niche game die niet besteed is aan het grote publiek. hoe graag ik het ook zou willen, maar from software zijn sadisten die met deze titel het uiterste van je vergt in doorzettings vermogen. Is deze game hard? ja keihard. ik ken mensen die meteen terug naar de gameshop gingen om hem om te ruilen, want ze kwamen niet voorbij de eerste boss. 5 minuten ver in de game.
- Hacks en mods op de pc. Klinkt goed in de eerste instantie. maar de 360 versie was meteen al goed verneukt door een paar hackers die een trainer maakte. Ik huiver al bij de gedachte wat ze op de pc ermee kunnen doen.
- From software heeft tot nu toe volgens mij 2 titels ooit in hun hele bestaan gereleased op de pc. 1 daarvan was een hele slechte poort van een 360 game. (ninja blade)
- Piracy. Dark souls heeft tot nu toe nog niet eens meer als 1.3 miljoen keer verkocht, op 2 platformen. waarvan de ps3 het overgrote deel voor zn rekening heeft genomen. (niet gek sinds de reeks daar op ontstaan is.) Reken maar dat de pc versie flink gedownload gaat worden van die 66.000 mensen die de petitie ondertekend hebben. Rendabel? ik dacht het niet. Nou kan ik dat natuurlijk niet van te voren bewijzen en zal ik er wel om verketterd worden maar truth hurts. (ooh console poort! ik download hem wel fuck them!!)
dus, pc masterrace, stap over je fucking pride heen en koop die game en een ps3. (of 360)
Ik game op zowel een PC ps3, 360, ds, psp, of ps2, dreamcast en gamecube als ik in een retro mood ben. Echte gamers beperken zichzelf niet tot 1 platform.
Draven
lolbird99
Duran