Uitgever IDG heeft laten weten de gamesbladen PCZone en GamePro vanaf oktober uit diens portefeuille te schrappen. Reden voor de sanering is dat IDG ziet dat steeds meer gamers het online medium gebruiken om aan hun informatie te komen. De gamesbladen zijn niet up-to-date genoeg en worden daardoor steeds minder verkocht. In september komen de laatste nummers van PCZone en GamePro uit. De redacties van beide bladen worden voor een groot deel behouden en overgeheveld naar de online publicatie.

Reacties op: PCZone en GamePro stoppen per 1 oktober
Victory-Is-Life
doperwt
worms_master
playertony
maar wat nou als je op(k zeg maar) 25 augustus betaald voor het volgende jaar dan betaal je iets van 25 euro voor 1 of 2 nummers?. maarja vind de pu leuker.
Desmond
Flexx
Ik vraag me af of je je geld terug krijgt. betaal immers voor een jaar.
The Chosen One
En gamepro? Die bestond toch nog niet zo lang? Concurentie van bladen en i-net is zeker snel teveel geworden dan.
Erwie
The Chosen One
ArjanN
Edge vind ik vaak erg negatief. Games heeft leuke artikelen (retro-spul, columns en zo…) maar met de reviews ben ik het ook vaak niet eens.
Tuurlijk kun je alles ook wel op het internet vinden, maar als je een blad koopt heeft iemand anders al het zoekwerk al voor je gedaan en kun je het rustig buiten in het zonnetje lezen.
The Chosen One
AmpH
Black_Eagle
Emmertje Bert
shakermaker
Keurslager
Generals
Als ik een blad neem word ik wil lid van PC Gameplay. Op één of andere manier vond ik het blad gewoon stukken beter dan PC Zone.
anonymous
En ik heb gekozen voor de DVD-editie, dat kost € 86,- per jaar maar dan krijg je ook elke maand meer dan 4 GB aan trailers, demo's, patches en mods binnen. En het belangrijkste: PC GamePlay TV, beeldmateriaal van nog te verwachten games die ze al gespeeld hebben, uniek beeldmateriaal dat nergens anders te zien is dus. Deze maand stond er een filmpje op van Earth 2160. Het filmpje is 226 mb groot en 22 minuten lang maar de beeldkwaliteit is erg goed. En je krijgt er ook elk jaar een Zomerspecial bij, daar zitten geen reviews in maar die gaat vooral over de meest veelbelovende games die op de E3 te zien waren. En op de DVD die daar bij zat voor meer dan 6 uur aan trailers. En als je dat allemaal op i-net moet gaan zoeken pfff…
En wat ik een nadeel vind van de PU, die hebben zoiets als een ingebouwd zelfvernietigend mechanisme. Zelfs al raak je ze maar amper aan, na een jaar vallen ze zowat uit elkaar, terwijl de PC Gameplay is uitgevoerd met een stevige kaft en ook het papier zelf is veel dikker. En ik heb ook het idee dat de kwaliteit van de screens in de PU erbarmelijk is. Komt misschien ook door dat goedkope papier wat er gebruikt wordt maar als ik screens van de PC Gameplay en PU van dezelfde game naast elkaar leg is het verschil duidelijk te zijn.
Kortom: PC GamePlay vind ik het beste.
Mutsaers78
kijk op www.hoogspel.nl en kijk naar de enige reden waarom een blad zou moeten stoppen _O_ !
The Chosen One