Het betreft een nieuwe versie van de populaire Wii-game Wii Sports. Drie sporten uit die game en vervolg Wii Sports Resort keren terug in deze nieuwe versie: tennis, bowlen en chambara.
Daarnaast worden er drie nieuwe sporten toegevoegd. Het gaat om voetbal - waarbij spelers een gigantische bal in het doel moeten proberen te krijgen - badminton en volleybal. Spelers kunnen een bijgeleverde beenband omdoen en daar een Joy-Con in stoppen om bepaalde sporten, zoals voetbal, te spelen.
In de herfst wordt er een zevende sport aan de game toegevoegd in de vorm van golf. De game bevat zowel lokale als online multiplayer.
Nintendo Switch Sports komt op 29 april uit op Nintendo Switch. Nintendo houdt op 19 en 20 februari een online test voor de game, waar leden van Nintendo Switch Online aan kunnen deelnemen.
Reacties op: Nintendo Switch Sports onthuld
Luigi1985
Ach, voor kinderen is het vast heel leuk.
Weerzinwekkend
Dat laatste idd. Voor kinderen ideaal. Meteen wat beweging
TommyVercetti