
Nieuws

intro text
Ontwikkelaar FunCom heeft een nieuwe trailer beschikbaar gesteld van Dreamfall: The Longest Journey de 3D opvolger op de adventuregame The Longest Journey. De sfeervol gemonteerde trailer toont de gevarieerde locaties die je gedurende het spel zult bezoeken. Over de complexe verhaallijn die achter het spel schuil gaat, zul je echter niet veel wijzer worden. Download de trailer (31 MB) bij Worthplaying of vanaf de officiële website van het spel. Op die laatste locatie staan meerdere formaten van de trailer op je te wachten, waaronder eentje die af te spelen is op je iPod. Dreamfall wordt in het tweede kwartaal verwacht voor PC en Xbox.
Reacties op: Nieuwe trailer van Dreamfall: The Longest Journey
MichielMW
Erwie
Crazyforyou
Dex
Superskunk
Zullen zien of de demo me kan overtuigen, wanneer die uitkomt. Gameplay en verhaal zijn nog altijd belangrijker dan graphics.
xavdeman
Vond de eeste TLJ ook goed, al werkt die niet goed op XP, dus ik heb hem nooit uit kunnen spelen, hopelijk is het te begrijpen zonder dat ik deel 1 heb gespeeld.
the_countess
ik weet fff niet meer of het zo werkte of dat ik nog wat moest doen maar het kan zeker wel gewoon werken.
google er fff op zou ik zeggen.
Legendary
Legendary
anonymous
Grtz,
Martins
Contact At: mvdmartijn@gmail.com
www.aimed-blaze.net