Dat heeft Take-Two-ceo Strauss Zelnick verteld in een interview met Bloomberg-journalist Jason Schreier. Zelnick wijdt de "commerciële flop" aan het ongelukkige releasemoment van de game. Midnight Suns kwam op 2 december uit op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Wel verwacht Zelnick dat de game een lange adem kan hebben, net als andere games van Firaxis. Concrete verkoopcijfers van Midnight Suns worden echter niet genoemd.
Marvel's Midnight Suns is een tactische rpg in het Marvel-universum, waarin spelers zelf het personage The Hunter samenstellen en kennismaken met bekende helden als Captain America, Blade en Ghost Rider. Het concept van de game is gebaseerd op de Midnight Sons-comic-reeks uit de jaren 90, waarin bovennatuurlijke helden samenkomen. Midnight Suns is ontwikkeld door Firaxis, de studio achter de moderne Xcom-games.
Onder de critici viel Midnight Suns wel in de smaak. De pc-versie van het spel staat gemiddeld op een 83 op Metacritic. Harry gaf de game een 8 op Gamer.nl. "Laat er geen twijfel over bestaan: Marvel’s Midnight Suns is een ontzettend leuke strategy-rpg. De interactie tussen de bekende en minder bekende helden uit het Marvel-universum is een feest voor fans. De hoofdmaaltijd bestaat echter uit de geweldige turn-based gevechten. Het spel voelt helaas soms wat onevenwichtig door de lange tijd die je in de ‘Abbey’ doorbrengt, alsof de ontwikkelaars niet genoeg vertrouwen hebben in de kracht van het strategische hart van de game. Die gevechten zijn toch echt meer dan de moeite waard."
Reacties op: 'Midnight Suns was een commerciële flop'
MissMeNL
gusanito
DarkraverX
MissMeNL
DarkraverX
Mijn 1e Turnbased was Southpark en erna Wastelands 3, hou niet van alle turnbased games.
Footy
MissMeNL
velocityx
Heijaangel
2 dec 2022 zo ik zie.
Ik ben ook wel Marvel fan, maar dit soort type spellen vind ik ook niks. Dus dan ga ik het ook niet spelen. Je moet van dit spellen wel houden denk ik.
its_charro
Had zelf het idee dat de game het wel goed deed voor wat het is en hoorde er over het algemeen vooral positieve klanken over. Maja, geen getallen dusss….
Dealer X
Wie zit er nou te wachten om tegenover iemand te staan en een kaartje te gooien.
Hou dat lekker bij Yu gi Oh en Hearstone
En de nieuwe Marvel Snap haha
KrisiZ
Ook de helden unlocken en nieuwe spullen en kaarten verzamelen, is stiekem heel verslavend en leuk. Check deze zeker, want geen vervolg na dat toffe einde zou zonde zijn.
DarkraverX
armilo-theus