De Metal Gear Solid HD-collectie bevat Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater en Metal Gear Solid: Peace Walker. Peace Walker komt met een functie die het mogelijk maakt voor spelers om hun PSP-savebestanden over te zetten naar de PlayStation 3. De Metal Gear-collectie verschijnt ook op de Xbox 360.
De Zone of the Enders-collectie bevat het eerste en tweede deel en staat gepland voor 2012. Verder zijn er geen details bekendgemaakt, buiten het feit dat de serie met de komst naar de 360 zijn debuut maakt op een Xbox-console.
De Silent Hill-collectie bevat opgepoetste versies van Silent Hill 2 en 3, voor welke consoles deze bundel uitkomt is nog niet bekend.
Reacties op: Konami onthult drie HD-collecties
LogiForce
Die MGS bundel en Silent Hill bundels zijn lame. Ik bedoel, waarom geen deel 1 erin als je toch al alles op poetst? Dan kan je niet eens vanaf het begin beginnen. Wat iets is als een boek lezen vanaf halverwege. Rare keuzes
Soldier-Ras
PS3owner
DaMaster
Hoewel het niet onaardig zou zijn om daar een code voor bij te doen.
Mcvroegrijk
Joshua112
343GuiltySpark
EvilDutchrebel
Dat wordt zeker een mustbuy!
Xanadu
En misschien mogen ze Twin Snakes niet gebruiken van Nintendo.
Uiteraard niks meer dan speculatie. :)
kingzaka
kingzaka
Stephan123
ali3n8tor
daarbuiten gelaten, MGS1 is ook op de pc uitgebracht. MGS2 op de xbox en pc.
MGS3 alleen op de ps2 en mgs4 alleen op de ps3. om nog maar niet eens te beginnen dat mgs zijn roots heeft op de msx en nintendo consoles… hoezo exclusive?
beppie
Daar heb je een Goed punt! zelf heb ik zowel de PS3 Als de Xbox dus het boeit mij niet waar een spel op uit komt ps heeft goede exclusives en de Xbox ook
coenstegeman
gimbal