Het belangrijkste van het ontwerp is PrimeSense, het onderdeel van het gelijknamige bedrijf dat in staat is om lichaamsbewegingen te herkennen, zo stelt Allan Yogasingam van UBM TechInsights. "Zij hebben het meest innovatieve gedeelte van Kinect geleverd met hun bewegingsverwerkende interface."
Ook al liggen de eenheidskosten van Microsoft Kinect ver onder de adviesprijs van 149,99 euro, het ontwikkelen van de techniek hiervoor zou honderden miljoenen euro's gekost hebben, aldus Don Mattrick van Microsoft. De bewegingsgevoelige besturing van Microsoft ligt sinds begin deze week in de winkels.
Reacties op: 'Kinect kost 41 euro om te produceren'
Plague
-it-
Denk aan de kosten van de software, dat wordt even makkelijk vergeten. (en onderschat)
Talicus
Dalamar
-it-
lethalnl
en daar betaal je voor…best zuur eigenlijk dat marketing zo veel kost en dus zo dik doorberekend moet worden >.>
Daeda
Transfixer
Olaf
djsonicx
razRDJ
Icib
En natuurlijk moet en wilt microsoft er ook nog wat op verdienen dus hun marge moet er ook nog bij.
Ik vind het niet eens zo gek!
Knullix
stefo_gold
Lisker
Waarom deze €150 kost is omdat MS er 100-en milioenen aan research en marketing tegenaan gooit.Tevens moet MS het niet zo zeer heben van de hardware maar ik denk meer van de Games.
SjaakSnel
Thom430
Toine Berbee
The Chosen One
ipodkiller
Maar een camera met een bewegings-sensor 150 euro?