Met de regelmaat van de klok geeft Nintendo nieuwe beelden vrij van Super Smash Bros. Brawl, het langverwachte vechtspel waarin zowat alle belangrijke Nintendo-iconen de revue passeren. Vandaag echter geen verse screenshots, maar wat informatie over een nogal vreemde modus die in het spel zal zitten.
De maker van het spel, Masahiro Sakuri, heeft zopas kort toegelicht dat de trofeeën die we kennen uit Super Smash Bros. Melee (Gamecube) ook zullen terugkeren in Brawl, maar deze keer een veel grotere rol vervullen dan enkel leuke verzamelobjecten. Heel duidelijk was de man niet, maar blijkbaar zullen trofeeën in Super Smash Bros. Brawl ook kunnen ingezet worden in een special daarvoor gemaakte modus waarin ze het tegen elkaar zullen opnemen. Inderdaad, de trofeeën die je weet te verzamelen zullen tegen mekaar kunnen vechten!
Verder liet Sakuri nog weten dat er tijdens een gevecht tussen de trofeeën bepaalde regels zijn. Maar, wanneer iemand (of iets) deze regels breekt zullen de gevolgen groot zijn en zal een bepaalde 'prijs' betaald moeten worden. Hoe deze mysterieuze modus precies werkt blijft dus nog even een...eeuuhm....mysterie.
Reacties op: Info over mysterieuze modus uit Super Smash Bros. Brawl
anonymous
dajoepske
KaiZas
Teknootje
XtraLink
Brawl
BadJas
BadJas
freaq
freaq
en als je de regels breekt raak je je trofee kwijt…
of na 3 x raak je je trofee kwijt ofzo ( wel nasty hoor)
Psychoot
BadJas
KaiZas
Verder stond het spel niet op de on-line lijst van nintendo tijdens E3. Op de dojo site staat er nog niets over vermeld.
Matt van IGN gelooft er wel in, in een post E3 podcast gaf hij het een 99% zekerheid.
Maar goed. We blijven hopen.
BadJas
AzNAyane
Maar het klinkt goed, maar ik denk niet dat het een online mode zal worden, mischien komt er wel een mode om trofeeien online te ruilen en te kopen ofzow.. maar dat lijkt me sterk…. 1 ding is zeker, deoriginele game zal wel online komen want Nintendo is ook weer niet zo gek….