De openwereldgame van het Amsterdamse Guerrilla Games kwam oorspronkelijk in 2017 uit. Het gaat om de Complete Edition, waar de uitbreiding The Frozen Wilds bij zit. Inmiddels werkt men bij Guerrilla aan een vervolg genaamd Horizon Forbidden West, dat ergens volgend jaar uit moet komen.
Naast Horizon Zero Dawn staan ook Darksiders 3, The Surge 2, Broforce, Stranded Deep en Wreckfest op PlayStation Now. Die laatste game verdwijnt na 31 mei 2021 weer van de service.
PlayStation Now maakt gebruikt van cloud gaming om iedere maand nieuwe games te leveren aan de gebruiker. Dit systeem zorgt ervoor dat spelers honderden PS4-, PS3- of PS2-games kunnen streamen op hun PlayStation 4, PlayStation 5 of pc.
Reacties op: Horizon Zero Dawn staat nu op PlayStation Now
darkmanwls
Ik hou echt van Sony hoor, maar vooralsnog is dit geen competitie voor gamepass.
fonsrutte
De exclusives van Sony heeft ze de afgelopen generatie de overwinning gebracht, waaronder met HZD. Om daar zomaar vanaf te stappen is, lijkt mij althans, best een groot risico.
Microsoft had op dat gebied niet veel te verliezen.
Het zou voor ons natuurlijk wel lekker zijn als dit soort games meteen op PS Now komen, maar ik snap wel waarom ze dat niet doen. Het is hun cashcow
darkmanwls
Ik heb t even gehad, maar t was op 1 of 2 games na vooral indies en ouwe meuk. Of games die ik gewoon al had omdat het dan wel toppers zijn, maar gewoon al zo lang uit dat ik ze al voor een prikkie had gekocht.
fonsrutte
den_the_man
Jurry1984