Doug Lombardi heeft laten weten dat voor het spelen van de eerste Half-Life 2 uitbreiding Episode 1 (voorheen Aftermath) geen geïnstalleerde versie van Half-Life 2 nodig is. De uitbreiding brengt ongeveer vier tot zes uur gameplay met zich mee, maar is volgens Lombari 'veel rijker in content dan Half-Life 2'. Hiermee bedoelt hij dat Valve kwalitatief betere uurtjes gameplay heeft weten te maken.
Episode 1 ligt op 24 april in de stomende winkel van Valve voor een prijs van twintig dollar. Het aangeboden pakket bevat naast Episode 1 ook Half-Life 2 DeathMatch en Half-Life DeathMatch: Source. Tot slot liet Lombari weten dat Episode 2 al een tijdje in ontwikkeling is en voor ongeveer evenveel content tegen dezelfde prijs in de winkel komt te liggen.
Reacties op: Half-Life 2: Episode 1 vereist geen Half-Life 2
Myhtic_Slayer
En nu moet ik 20 dollar gaan betalen voor 5 uurtjes (gemiddelde) gamen en voor Half-Life 2: Deathmatch welke ik al heb? Ik ga het denk ik wel kopen maar echt 'leuk' vind ik het niet.
GaMeZRuLe
Verzin toch is een keer iets anders. Nou moeten de mensen die Sin Episodes en Half-Life 2 Episodes willen kopen dubbel zoveel betalen als wanneer ze een volle game kopen… En er is trouwens nog niet eens gezegt hoeveel episodes we kunnen verwachten van alle twee de bedrijven.
Tidusthebest
Wolf
LAS
[CyW]-=BigBear=-
Vinz
[CyW]-=BigBear=-
Legendary
Legendary
Legendary
dave_k
Fleppie
Wolf
[CyW]-=BigBear=-
xavdeman
Ik kan zelfs op mijn 3 jaar oude laptop met 32MB videokaartgeheugen nog HL2 spelen, dat zouden ze meer moeten doen