"De game-industrie sterft als het niet probeert met meer innovatie en nieuwe ideëen te komen", aldus Cage. "Ik probeer de industrie niet te vertellen wat het wel en niet moet doen, maar meer mensen moeten games gebruiken om iets uit te drukken, om diepere emoties aan te spreken."
De meest recente game die indruk maakte op Cage, is Journey. "Journey is geweldig. Het heeft niets te maken met wat ik maak, het draait niet echt om het vertellen van een verhaal. Het draait om emotie. Het probeert iets anders."
"Games hoeven niet per se altijd serieus te zijn, maar mogen wel iets dieper zijn. Het is geweldig dat je monsters neer kunt schieten en dat dit altijd mogelijk en succesvol zal blijven, maar tegelijkertijd wil ik dat mensen keuzes hebben. Geef ze verschillende opties."
Reacties op: 'Game-industrie sterft zonder innovatie'
Reanimationist
Het is echter niet de game-industrie die zal sterven (iddqd), maar de "ziel" daarvan, die al langzaam aan het vergaan is.
Dev's/Publishers durven minder risico's te nemen en gaan formulematig te werk, wat resulteert in niet verrassende games. Dat maakt de games niet (per se) slecht, maar er mist soms toch wat aan gevoel.
Enya
Anaujiram
Fudgewhizzle
Er zijn overigens zat games te noemen waar je genoeg vrijheid hebt en er zijn ook zat games waar ik mezelf best emotioneel betrokken voelde als speler. Dus ik snap niet echt wat hij loopt te bazelen.
risljaninasim
Baukereg
Qinneth
Schommel schommelt, broodrooster roostert brood en wipwap wipt.
woutzorz
The Chosen One
maikelsteneker
In het tweede deel van de zin heeft hij het toch echt over "moeten" :)
Sterven is natuurlijk een relatief begrip. Het lijkt erg onwaarschijnlijk dat games ooit nog helemaal zullen verdwijnen, wat er ook gebeurt. Het is wel zo dat het medium vrij waardeloos is als we vanaf nu alleen maar elk jaar een nieuwe Fifa en Call of Duty uitbrengen.
Melkunie
ComicsReader
Septaro1
Heinster
Aan de andere kant hebben we juist de indiemovement die massaal op de mobiele games aan het duiken zijn. Dus veel van de innovatie blijft toch wel komen en ik denk niet dat het zou sterven, eigenlijk gewoon onmogelijk.
Maar als ik nu terugkijk naar de ps1 en ps2 periode, dan zag ik relatief weinig innovatie en veel van hetzelfde maar dan met nieuwe graphics…
In de huidige generatie zie ik juist heel veel innovatie in de vorm van Wii, Move, Kinect, WiiU, Glass, PSVita, (3)DS. Stop je daar Mobile Gaming naast dan is het landschap nog nooit zo anders geweest en is het nog moeilijk te raden waar het heen gaat.
Cryptical
Cryptical
Cryptical
Heinster
- Voetbal
- Poker
- Darts
- Voetbal
- Goede tijden slechte tijden (sry kon het niet laten)
Niet sarcastisch bedoelt, ik houd wel van telkens nieuwe dingen… Maar soms is gewoon goed, gewoon goed. Want hoe mensen ook non-stop met de hele tijd dezelfde dingen bezig kunnen gaan. Wat maakt het uit als de nieuwe gears of war, call of duty, god of war enkel een nieuw verhaal en nieuwe omgevingen krijgt als de besturing gewoon goed is?
Heinster
Fudgewhizzle