EA heeft tevens de domeinnaam MirrorsEdgeCatalyst.com geregistreerd. De Mirror's Edge-reboot moet begin 2016 verschijnen op pc, PlayStation 4 en Xbox One.
Het spel wordt gemaakt door Dice, dat ook de eerste Mirror's Edge maakte. De reboot is een prequel ophet origineel en draait om de oorsprong van hoofdpersonage Faith.
Reacties op: EA legt handelsmerk Mirror's Edge Catalyst vast
Wormpaul
Graag volledig zelfde principe maar dan zonder stukken slecht leveldesign en graag ook niet meer schieten want dat werkte totaal niet imo.
Oorspronkelijke ME hoort bij de meest indrukwekkende ervaringen op de PS3 en alhoewel het spel niet perfect was is het wel een game die me tot het eind der tijden absoluut zal bijblijven, en om die reden ben ik bang dat ze deeltje 2 zo anders gaan maken (meer voor de massa) en dat ik dan nooit diezelfde ervaring zal voelen….
Cornish
Schieten was niet echt het probleem. Eigenlijk was dat voor vele misschien wel de redding. Het probleem was dat veelal de levels en het spel als geheel geen alternatieven bied aan de speler wanneer er een confrontatie is. Je kon niet wegsluipen of slim de obstakels gebruiken om de confrontatie uit de weg te gaan.
Wormpaul
Hopelijk weten ze daar nu een betere oplossing voor te vinden!
Cornish
Wormpaul
En ik kan eerlijk wijs wel zeggen dat ik zoveel uren in ME had gestoken en dat ik bepaalde stukken precies uit mijn hoofd wist wat te doen dat het misschien iets obsessief veel was.
En speel kundigheid dacht ik dat ik best goed was tot ik laatst per ongeluk op een speedrunner stuitte die ME zat te spelen (jarenlang al blijkbaar) en die deed allemaal dingen in de wereld waar ik niet eens van wist dat het kon, eigenlijk bizar hoeveel diepgang die game zonder dat het misschien de bedoeling was…
Cornish
Dus ik zit samen met je in die boot van een tikje obsessief. Het is dan ook mijn favoriete spel. Denk dat dat dan ook de reden is waarom we beide vol spanning afwachten wat er gemaakt word van de reboot.
Denk dat de spel systemen wel met diepgang was ontworpen, maar pas echt tot zijn recht kwam in de twee modus (Time Trail en Speed Run) die ze er eigenlijk op het laatste moment hadden in gegooid omdat ze het spel veel te kort vonden. Geluk bij een ongeluk, zegt maar.
Nou heb ik weer zin om Mirror's Edge te spelen…
Wormpaul
Bonecrusher1973
sollitdude
Wormpaul
Cornish
Wormpaul