
Nieuws

intro text
De 1.7 patch voor Company of Heroes is vanaf nu te downloaden. Deze patch schaaft enkele dingen aan de gameplay bij en voegt bovendien mogelijkheden toe voor mensen die DirectX 10 hebben. De game zal grafisch nóg gedetailleerder zijn voor de enkeling wiens PC dit aan kan. De gehele lijst met DirectX 10-toevoegingen en gameplayverbeteringen kun je hier zien.
De patch zelf kun je bij ontwikkelaar Relic, WorthPlaying en Gamer's Hell downloaden.
Met dank aan [CyW]-=BigBear=- en Joooooop voor het melden van dit nieuws
Reacties op: Company of Heroes patch 1.7 nu te downloaden
Joooooop
Zeemon
[CyW]-=BigBear=-
Meer info in dit forum: http://forums.relicnews.com/forumdisplay.php?f=146
H4rdh1tt3r
JoeyPegasus
Joooooop
Untitled Player
HeatSeeker
HeatSeeker
Untitled Player
Joooooop
Khalen
Humpdog
Revolt
oeloeimanu
Ik vind persoonlijk dat wij gamers gewoon te verwend zijn. Steeds maar weer betere graphics moeten het zijn en als een game (of console) wat slechtere grapics heeft is het al meteen een kutgame(console). Het is toch niet zo dat iets minder mooie spellen meteen slechte spellen zijn!! Zelfs die spellen zien er heel mooi uit.(zeker in vergelijking met vroeger)
Edit: srry ik dacht dat je het over graphics had
MysticEarth
edit: blijkt dat het voor vista gebruikers érg belangrijk is om de beta drivers van nvidia (http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_1 58.45.html) te downloaden ivm een bug in 158.18 drivers (effecten worden niet weergegeven) én de beta drivers moeten de performance blijkbaar opschroeven..