Cassandra is het laatste personage dat toegevoegd wordt in de eerste season pass in SoulCalibur 6. Hiermee komt die season pass tevens ten einde. De dame maakt al sinds het vierde deel onderdeel uit van de fighting-franchise.
Eerder konden spelers bijvoorbeeld ook al aan de slag met 2B uit Nier Automata. Voor de tweede season pass is al zeker dat Haohmaru uit de Samurai Showdown-games een opwachting gaat maken. Waarschijnlijk is hij het enige ‘gastpersonage’ dat in de eerstvolgende DLC beschikbaar wordt. Bij lancering zat Geralt uit The Witcher al in de game.
De SoulCalibur-franchise staat bekend om gastpersonages. Zo had de GameCube-versie van SoulCalibur 2 Link als speelbaar personage, zat Spawn in de Playstation-versie van diezelfde game en doken in SoulCalibur 4 Darth Vader en Yoda op.
Check hier de trailer waarin je Cassandra in actie ziet met haar schild en zwaard.
Reacties op: SoulCalibur 6 introduceert Cassandra als speelbaar personage
casualkiller
darkmanwls
Quintex
En als ze dan toch bezig zijn, alle guest characters die oorspronkelijk gepland waren, maar toch gescrapt zoals Bayonetta en Dante. Karig hoor Gamer, dat jullie je artikelen niet onnodig lang maken!
Verder heeft Casualkiller wel gelijk natuurlijk.
darkmanwls
MelvinChowder
En het is en blijft je eigen mening of Ezio een belangrijke is of niet. Vind Link en Yoda/Vader zelf iets hoger staan op het lijstje van belangrijke characters.
Quintex
whaha
darkmanwls
xXDannyNLXx