De game is inmiddels al in alphafase en te koop via Steam Early Access. Volgens Spanel is het de bedoeling dat op de korte termijn de meest kritische problemen worden opgelost. Zo moeten de servers stabieler worden en moeten er compexere interacties tussen de speler en de omgeving worden toegevoegd. Op die manier moet het mogelijk worden voor spelers om uitgebreide objecten, items en wapens te maken.
Gisteren werd bekendgemaakt dat de alphaversie van DayZ in een maand tijd 800.000 keer is verkocht, maar Spanel meldt dat het om meer dan 875.000 exemplaren in drie weken gaat. Volgens hem is dat het bewijs dat het verstandig was om de game niet minder onvergeeflijk te maken.
Reacties op: Bèta DayZ komt pas eind dit jaar
ThaMasterD
RidgeRazor
Krant
Mahajin
maartencartman
Ben nog wel opzoek naar een medespeler, dus wie zich geroepen voelt, graag.
Wel erg blij met deze aankoop, had er eerst mijn twijfels over maar het is echt een game die je gespeeld moet hebben, wil je hem beoordelen.
EDIT
Mijn steamid: Hulsi
razzie10
HighNesZ
DayZsa Alpha doel release 12-2012 release 12-2013 beta doel eind 2014 zonder vertraging
Vraag me af hoeveel tijd je nodig hebt wanneer je de engine, map, en models al hebt.
razzie10